Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a páromban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a páromban egy deka féltékenység sincs?

Figyelt kérdés

Fél éve mindennap eljárok otthonról, csavargok vagy ismerősömnél vagyok. Néha este érek csak haza 7-re fél 8-ra stb. Télen is ez ment, most is és abszolút nem féltékeny. Du. 3-4 közt lépek le mikor Ő még nem ért haza. Nagyon furcsállom ezt. Nektek nem lenne fura?

22/N Ő 20/F


2011. márc. 27. 07:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen jellem esetleg van valakilye melleted és nem nagyon érdekli ha te is félre jársz.
2011. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális!Ha egészséges határokon belül nem vagyunk féltékenyek, nem óvjuk, nem védjük a másik félt akkor ott érzelmek sincsenek nagyon jelen.
2011. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!Megbízik benned!
2011. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Hát én se lennék rád féltékeny. Meg nem is foglalkoznék veled... Tehát te minden nap otthagyod őt, elmész akárhova, csak este érsz haza, alig találkoztok valamit, együtt vagytok két-három órát, aztán mentek aludni, mert gyanítom reggel meg megy el dolgozni.


Miért legyen féltékeny? Nincs is kapcsolatotok...

2011. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 08:24-- Igazad van rátapintottál a lényegre.


Nem tudom, miért van ez, pedig ha szeretne valamit megcsinálom, segítek Neki, szereti ha főzök meg masszírozom stb... De valahogy olyan, mintha nem igényelné a társaságom. Most is kinn vagyok a konyhában már kb 2 órája a laptopon és ki se dugja az orrát hozzám. Ha én megyek be akkor sincs túl sok reakció. :(

2011. márc. 27. 08:34
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor, azt hiszem, mind a ketten sejtjük már a kapcsolatotok problémáját.
2011. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az legyen a legnagyobb problémád, hogy a barátod nem veri a hisztit azért mert elmész valahova...
2011. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg jogosan bízik benned. Márpedig elképzelhető, hogy annyira kiérdemelted a bizalmát, hogy ezért tudja, hogy úgysem csalnád meg. Az én barátom ilyen volt, akárhova mentem, sose volt féltékeny.
2011. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert ő csal meg téged, amikor nem vagy otthon.
2011. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!