Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak orál, más semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak orál, más semmi?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire lenne olyasmire kereslet, hogy valaki csak szopást vállal és szexet nem? Nyilván csomó nő van, aki ügyetlenül, vagy sehogyse tud szopni, az ő párjuknak pl jó lenne, ha valaki pótolná a hiányosságokat. Lenne piaca egy ilyen szolgáltatásnak szerintetek? A kérdés elméleti. :)

2013. jún. 4. 08:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Mármint nőként fizetnék-e egy pasinak azért hogy ÉN szopjam le ŐT?! Most hülyéskedsz?:)


Nem, nem lenne rá kereslet.

2013. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
mennyen k*rváznp
2013. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Annyira birom, hogy sehova nem irják ki h nő vagy pasi a kérdező. Nem mingehy h melyik nem kérdezi.
2013. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
lehet, hogy rosszul fogalmaztam? :D
2013. jún. 4. 08:40
 5/36 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan nő vagyok
2013. jún. 4. 08:40
 6/36 anonim ***** válasza:
Biztos lenne rá kereslet.A pasik imádják, és gondolom kevesebbe kerül-ne,mint egy komplett aktus.
2013. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ha jól csinálod, akkor istennőként fognak tisztelni. még ha elméleti a kérdés, akkor is :)
2013. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jól csinálom, és szeretem is csinálni, a barátom ódzkodik az oráltól-nem tartja elég szeretettelinek :S így gondoltam másnak nyújtanám azt, amiben jó vagyok. :D
2013. jún. 4. 09:03
 9/36 anonim válasza:
Biztosan lenne rá kereslet,főleg olyan pasik,akik nem tudnak csinálni semmit,ott sz.phatod a cafadékot:),és aki lesz.rja a nőt,és csak az a lényeg,h ő élvezzen.Viszont,ahogy a paródiában is volt:csináld már a kezeddel is!:)vannak ilyenek is.
2013. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
A prostiknál van ilyen opció, nem találtad fel a spanyol viaszt.
2013. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!