Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa az, hogy vannak dugópartnerek?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni milyen lehet valakivel úgy lefeküdni, hogy egyébként nem vagy belé szerelmes csak kielégíted vele a vágyaid. Lehetséges, hogy azért vagyok ezzel így, mert még szűz vagyok? Nyilván másképp gondolkodnék ha már lettem volna néhány fiúval...de akkor se fér a fejembe...múltkor mesélte az egyik srác, hogy van egy lány akivel néha lefekszenek egymással...
2013. jún. 4. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pedig vannak ilyenek,

ez nem sokkal különb az 1 éjszakásnál, annyi a különbség, hogy ugyan azzal az egyénnel többször, az is előfordul, hogy közben az egyik többet akar, nyilván az embernek megvan az oka, miért teszi ezt, ez viszont mindenki magánügye N

2013. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
én viszont értek az atomfizikához. nekem egyszer volt egy hosszabbtávú (nem egyéjszakás) dugópajtésom, akivel szinte csak ezt csináltuk, de nekem nem volt így jó, mindig erőltettem más programokat is. Arra volt jó az egész, hogy megtanuljam, hogy semmi különösebb élvezet nincsen a szexben így, az élvezetet az érzelmek adják hozzá, és akik marha büszkék arra, hogy hány nőt fektettek meg eddig, és ezt hangoztatják, azokat lenézem és semmire sem tartom.
2013. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
#9:Remélem a hozzád hasonló lányok nem túl gyakoriak,mert akkor én biztos,hogy inkább szüzen halok meg.Nem ítéllek el,de bízom benne,hogy a sors megóv a hozzád hasonló múltú lányoktól.
2013. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak neked. Van egy lányismerősöm akivel rendszeresen járunk teniszezni, és utána meg szexelünk és mégsem szeretjük egymást, csak jól érezzük magunkat.
2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!