Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívott át magához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívott át magához?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban annyi, hogy volt egy srác, akivel megismerkedtem még januárban, volt 1-2 randink, de mivel épp úgy alakult mindkettőnk élete, azt beszéltük meg, hogy legyen ebből valami "laza kapcsolat" féleség, aminek egy hét alatt véget is vetett, mert összejött egy csajjal.

Azt mondta szeretne a barátom maradni, mert nagyon kedvel, és bánná, ha emiatt nem beszélnénk többet, így végül is néha beszélgettünk, voltunk közösen egy bulin is azóta, ahol sokat beszéltünk, bár túlzásba nem vittük ezt a "barátkozást". Ő szétment a csajjal, még jóval régebben, és most áthívott magához, csakúgy. Keresett telón, neten, holott ezt eddig nem nagyon tette, csak nagyon ritkán, és azt gondoltam biztos szexelni akar, de most mondta, hogy csak 1-2 órára gondolt, hogy beugrok, aztán haza is kísér.


Nem igazán értem, ha szexre gondolt volna (legalábbis nekem ez tűnt logikusnak elsőre) akkor nem az a típus, aki letudja 1-2 óra alatt, de így nem értem mire fel a meghívás...?


2013. jún. 5. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar
2013. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jaja, "de most mondta, hogy csak 1-2 órára gondolt" egy eléggé szexnek hangzik
2013. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 1-2 órára gondolta, akkor valószínűleg szex, és előre jelezte, hogy nem szeretné, ha ott is aludnál... de legalább hazakísér, vannak, akik a szexkapcsolatnak is "megadják a módját" és ez így normális.

Ne képzelj bele többet! Nem kizárt, hogy egy idő után komolyabbra fordul, de erőltetni nem szabad!

2013. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak 1-2 órára nem akarok átmenni, mert az kb csak 1 menet, annyiért meg nem éri meg. De nem lett konkrétan kimondva, hogy szex, hogy lehet erre rákérdezni...? Vagy az nem veszi ki hülyén magát, ha bepróbálkozik, és ott mondom, hogy bocs de, 1 órát nekem nem ér a dolog...?


Legalábbis eddig 1-2 napokat toltunk végig, azért nem is értem ezt az 1-2 órát. Nem gondolom, hogy komoly dolgokat akarna, nincsenek is illúzióim, csak nem 1-2 órás szexet akarok. Az nekem kevés. :D

2013. jún. 5. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most csak ennyire van ideje/igénye. Ha neked kevés, nem kötelező belemenned. Ha viszont átmész, akkor tiszteletben kell tartanod, hogy ennyit szán rád.
2013. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!