Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a belső tulajdonságok egy fiúnál ami miatt nem jönnétek össze vele?

Figyelt kérdés

Számít hogy csendes vagy nagyszájú?

Vagy hogy humoros (néha lehet h bunkó beszólása van) vagy nincs jó humora?


2009. okt. 8. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
bunkó,túl csendes,anynira hogy szinte csak én beszélek.
2009. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buknó,beképzelt,flegma,ne túl csendes,legyen humora!
2009. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy milyen, ha jól néz ki, legalábbis ezt tapasztaltam.

Viszont ha csúnya de fantasztikus humorú, intelligens ember, rá se néznek.

2009. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ami miatt nem jönnék össze egy pasival??? buta, bunkó, beképzelt, önző, aki nem tárként, hanem tulajdonként kezel, aki azt gondolja mindig neki van igaza és én vagyok a hibás mindenért, és ha gátlástalan hazudozó
2009. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem bírom, ha hisztizik. Furcsa, az utóbbi időben rá kellett jönnöm, hogy nagyon sok pasi hisztériás, holott ezt anno női betegségként aposztrofálták. Szerintem kevés kiábrándítóbb dolog van, mint amikor eléd áll a harminc körüli párod, és kiveri a hisztit, mint egy 3 éves kisgyerek.

27/L

2009. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hisztis, okoskodó, önző, bunkó,irigy, gerinctelen, a nőt nem tiszteli, hazug és erkölcstelen.

Kb ennyi.

L/27

2009. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!