Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra összejönni az ex-szel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönni az ex-szel hosszabb idő után. Szerintetek működhet? Van értelme?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi ideig voltatok együtt? mikor szakítottatok? hány évesek vagytok? szoktatok beszélni? hogyan váltatok el? Elég sok dologtól függ :)
2013. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónap után szakítottam vele ennek már 1,5 éve. Ő 19 én 18 vagyok. Szoktunk beszélni néha és osztálytársak vagyunk/voltunk. Úgy váltunk el hogy barátok leszünk amiből egy darabig nem volt semmi nem is beszéltünk. Azért szakítottam vele mert a vége felé úgy éreztem hogy csak a szex miatt vagyunk és próbált irányítani is. Utána egy darabig vissza akart szerezni de akkor nem éreztem úgy hogy ez menne így. De azóta úgy veszem észre hogy megváltozott pozitív irányba. Tegnap is kedves volt velem suli után haza hozott. Néha azt is észrevettem hogy néz.
2013. jún. 5. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
És ő is akar adni esélyt a dolognak? Szerintem próbáld meg, nincs vesztenivalód :)
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ő mit szeretne. Hogy tudnám kideríteni? Még én se vagyok biztos ebben...
2013. jún. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!