Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van fetish-etek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van fetish-etek? Érdemes róla leszokni?

Figyelt kérdés
Nekem cipő és lábfétishem van. Volt hogy két hónapig nem vertem rá, most megint szünetelek, másfél hete nem vertem ki, de most nagyon jól esne, viszont bűntudatom lenne emiatt, és mint ha valami visszatartana de ugyanakkor mégis jól esne kiverni. Youtube-on nézem csajok lábát és erre jól esne kiverni, elképzelni hogy milyen jó szaga lehet a szexi magassarkúban annak a lábnak. Verjem ki szerintetek vagy ezt abbahagyjam?
2013. jún. 5. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg együtt élni vele. Ha elfolytod annak doki lesz a vége. Ha le akarsz róla szokni, talán egy hipnoterapeuta segithet. Nekem láb- és csiki fétisem van. Én szereztem egy barátnőt aki ezt szintén szereti. :-) ezt ajánlom neked is. Vagy járj ezzel foglalkozó fórumokra mint pl. a tickling.eu vagy a ticklingforum.com
2013. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!