Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét van hogy ennyien szeretnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét van hogy ennyien szeretnek?

Figyelt kérdés

Komolyan már megőrülök, nem tudok ennyi emberrel foglalkozni. Én egy két komoly barátot tartok számon, de haragba soha nem voltam senkivel. Azok az emberek akik nem szimpatikusak, elkerülöm őket. Általában az emberek véleménye rólam hogy bolondos, trehány,jólelkű, hülye hippi.

Valószínűleg ezért kedvelnek annyian, és már nem tudom beosztani az időmet, minden hétvégén más társaságba vagyok, mindig hívnak ide oda. Dálután egy kávé, egy sör. És már megőrülök, persze le tudom mondani. Tudok nemet mondani. De miért, miért szeretnek ennyien


2013. jún. 6. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért Istenem, miéééért van ilyen rossz soruk az embereknek??
2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ó te szegény ... kill yourself.
2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

jaj szegényke :(

és most ezzel mit csináljunk?

2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ejyne attól nem biztos hogy kedvelnek :D
2013. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
pusztuljatok
2013. jún. 6. 20:49
 6/17 anonim ***** válasza:
A piákat/p*nákat elfogyasztom helyetted, de többet nem tudok ez ügyben tenni. Hol ez a település?
2013. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
település? minek az neked?
2013. jún. 6. 20:56
 8/17 anonim ***** válasza:
nanana engem ne vegyél bele csak szépen
2013. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De sajnállak...

Bár nekem lennének ilyen gondjaim.

2013. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzott valami "jólelkűen" ;D
2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!