Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét van hogy ennyien szeretnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét van hogy ennyien szeretnek?

Figyelt kérdés

Komolyan már megőrülök, nem tudok ennyi emberrel foglalkozni. Én egy két komoly barátot tartok számon, de haragba soha nem voltam senkivel. Azok az emberek akik nem szimpatikusak, elkerülöm őket. Általában az emberek véleménye rólam hogy bolondos, trehány,jólelkű, hülye hippi.

Valószínűleg ezért kedvelnek annyian, és már nem tudom beosztani az időmet, minden hétvégén más társaságba vagyok, mindig hívnak ide oda. Dálután egy kávé, egy sör. És már megőrülök, persze le tudom mondani. Tudok nemet mondani. De miért, miért szeretnek ennyien


2013. jún. 6. 20:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
anticoc? emó? :(
2013. jún. 6. 20:58
 12/17 anonim ***** válasza:
A település azért, amit írtam, h elfogyasszam amit írtam helyetted, levéve a terhet rólad.
2013. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
elmennél helyettem? zsír lenne
2013. jún. 6. 21:06
 14/17 anonim ***** válasza:
ha ez segít, én nem szeretlek..:D
2013. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nagyszerű :)
2013. jún. 6. 21:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok színész, de bármilyen h*lye f*szt eltudok játszani. A piáknál az a baj, h nem vagyok sörös, inkább bort kérek majd, vagy vmi töményet.
2013. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi ez a f*sz kérdés... most komolyan az a bajod hogy ennyien szeretnek? jobb lenne ha mindenki utálna?-.-
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!