Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtatásra mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtatásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy nem ez a téma de sürgősen kell segítség.

Barátnőm nagyon izgulós és holnap megy biosz emelt szóbelire amit 80-90%ra kéne megcsinálnia. Mit tudna kezdeni azzal hogy ne izguljon ennyirs? Illetve hogy egy fél xanax az segíthet e ezen?

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi az offért.


2013. jún. 6. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy feles.
2013. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pálinka!
2013. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tanulás, ha tanult akkor menni fog
2013. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam a torna/tánc ilyenkor, ami hatásos, illetve ha befekszem egy kád meleg, habos vízbe, és közben olvasok/zenét hallgatok. De vígjátékokkal is fel szoktam dobni magam, vagy ha megnézek rengeteg részt a Family Guy-ból :D És hát, csoki a kézben... :)
2013. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dave atya
2013. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GentLnazi ***** válasza:
Szex.
2013. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugtatót ne vegyen be. Az tompít. Ne is igyon. Az sem megoldás.

Mindenki izgul. Nyilván azért megy emeltezni, mert kezdeni akar magával valamit. Azonban az érettségi kismiska egy két egyetemi vizsgához képest. Szokjon szépen hozzá, hogy olykor muszáj áruba bocsájtani a tudását. Ennyi.

Talán éjszakázz vele, úgy sem fog tudni aludni. És nyugtatgasd, hogy minden rendben lesz és jó tételt fog kihúzni, nem lesznek bunkók vele.

2013. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugtatot semmi kepp... nekem volt, hogy ideges voltam, bevettem csak valami b vitamin cuccot, es masnap majdnem elaludtam.. es tenyleg tompit.. a legjobb ha nem csinaltok semmit az idegesseg ellen direkt... a nyugalom erdekeben kell tenni vmit.. kikapcsolodas, sport, kifarasztani magat az embernek vagy ilyesmi. mellesleg ha elerkezik a nagy pillanat, es oda kerul az ember, akkor meg olyasfele stresszhelyzetbe kerul, amilyenb kell... a szervezet ertia doglat, nem lesz gond.
2013. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!