Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítottak veletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítottak veletek a legdurvábban eddig?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, Fiú lánnyal vagy lány fiúval?
2013. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

azt mondta hogy nem vagyok szerethető

voltak azóta kapcsolataim de ez így bennem maradt nagyon

1. kapcsolat volt

2013. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem a barátom. Leírva nem durva, szerintem nem is ilyenre válaszra számítassz. Egy hétvégét nála töltöttem (másik városba lakik). Tökéletes hétvégénk volt, végigszexeltük.:) Aztán mentünk ki állomásra, és az utolsó percben közölte, hogy szakít. Kérdezem, hogy ezt miért így, semmi előjel nélkül? Azt válaszolta, hogy azt szerette volna ha az utolsó napjaink úgy telnek, hogy örömmel gondoljak vissza rá..hát pont az ellenkező lett. Még veszekedéssel is jobb lett volna.
2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15-16 lehettem, amikor volt egy barátnőm másfél évig. Lefeküdt velem, majd közölte, hogy ezt nem kelett volna, mert már nem akar velem járni. Hát akkor eléggé szíven ütött a dolog, mert sok barátnőm volt már, de ilyet egy sem csinált a mai napig.
2013. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi válaszolók, jó tudni hogy nem vagyunk egyedűl
2013. jún. 7. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Te veled kérdező?
2013. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azért békűlt ki velem, hogy közelebb tudjon kerülni a legjobb barátnőmhöz, és most engem dobott és ők vannak együtt.azt hittem elájulok mikor elmondta
2013. jún. 7. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
úristen, milyen szemét emberek léteznek...
2013. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 arturrimbaud ***** válasza:
Ez jó téma volna mit róla mesélnem de már nem kell megbocsájtottam, de megtanultam 1000 óra csak beszélgetés nappal alkohol nélkül ezen a falon csak az jön át aki tényleg szeret és akar az életébe!!!
2013. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon összevesztünk egyik este. Másnap totál kikészülten mentem át a legjobb barátnőmhöz, hogy kicsit átbeszéljük a dolgokat, megnyugodjak, de nem volt otthon. A szomszédja közölte, hogy itt volt a barátom. Becsengetett, majd a legjobb barátnőmmel elmentek kézen fogva. Akkor már ők jártak, csak elfelejtettek szólni róla...
2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!