Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha berúgok elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha berúgok elmúlik a szociális fóbiám arra az időre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen el!
2013. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oldódik valamit, de ha teljesen leiszod magad nem is fogsz rá emlékezni. Nekem még semmi nem mulasztotta el, d próba szerencse.
2013. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elmúlik, de ne annyit igyál, hogy berúgj, inkább tartsd a mértéket, elég kevesebb is ahhoz, hogy feloldódj.
2013. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
el
2013. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém hol elmúlik arra az időre,ha berúgok,hol felerősödik.


Ha viszont vágysz rá,akkor valószínűleg inkább elmúlik.

2013. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt... :( Próbáltam már mindenhogy :( Kicsit jobb, nem kínlódom annyira, úgyhogy próbákat megér, de csak óvatosan!!! :)
2013. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne tedd! lehet elmúlik valamennyire a gátlásod, de nem teljes mértékben. Én például másnaposan még csak roszabbul éreztem magam. tapasztalatból mondom, és mert sokat olvastam vele kapcsolatban, hogy nem ajánlatos! még csak fokozza is. egy ideig borderline személyiségzavarban szenvedtem, miután úgy éreztem kigyúgyultam csak azután döbbentem rá, hogy már szociális fóbiában szenvedek. lehet a sok alkohol miatt.ez egy ördöki kör! sajátmagadat kell meggyógyítanod, mert ezek az eszközök csak rontanak a helyzeten.
2013. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!