Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez valamit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy sráccal. nagyon messze lakik tőlünk, az egyik osztálytársamnak a rokona, szóval alig látjuk egymást. Nemrég találkoztunk a városba és első nap csak beszélgettünk. másnap amikor újra találkoztunk akkor smároltunk is.(ekkor még volt barátom de másnap szakítottam vele- nem mondtam el neki a történteket).a csóknál valami több is történt. Eljött hozzánk és a szobámban majdnem megtörtént... de nem.amikor kikísértem és elváltunk megígértük egymásnak hogy nem érzünk semmit.ezzel nincs is semmi, de én már többet érzek. Nem tudom mikor találkozunk újra és nagyon hiányzik. Facebookon szoktunk néha írni de akkor is csak akkor ha én írok rá. Viszont a "dolog" utáni második napon megkérdezte, ne írjuk-e ki hogy nyitott kapcsolatban, de mondtam hogy nem mert akkor mindenkinek meg lenne a véleménye rólam...meg igyanakkor ő egy bulizós fajta, már több 1éjszakás kalandja volt, de én nem ilyen vagyok...nemtudom lehet-e ennek a kapcsolatnak valamiféle esélye ...mit gondoltok?

2013. jún. 8. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a nyitott kapcsolat téma bunkóság volt részéről.


Lehet, hogy érez irántad valamit, de szerintem nem eleget.


17/L

2013. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért dobtad el a barátod? azért mert egy pár napra picit meginogtak az érzelmeid?
2013. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért, mert ő a kapcsolatot az idők végezetéig képzelte , én viszont ezt nem tudtam volna megadni.meg ő sokkal jobban szeretett mint ahogy én őt valaha is szeretném
2013. jún. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!