Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megcsalásnál enyhítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalásnál enyhítő körülmény, ha zsarolták a megcsalót, tehát kényszerből tette?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel amiket felsoroltál szerintem a megcsalás kategóriába tartoznak, ezért elhagynám, és ezen egy percig nem gondolkoznék. Számomra egyébként ez még súlyosabb, mintha lett volna egy "botlása". Akkor lehet elgondolkodnék a megbocsátáson, de pénzért szexelni, vagy azért mert sikkasztottál, az nem kifogás, sőőőt..
2013. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha bármi gondom van akkor megbeszélem a párommal,még ha kínos a téma akkor is,ha meg mást nem lehet tenni akkor én is előkotrok valamit a másikról és nekem is lesz mivel zsarolnom.

Bármit meglehet oldani csak elégé akarni kell.

2013. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A férfi meg ilyen esetben hagyja ott a nőt,ha zsarolják menjen a rendőrségre,attól meg hogy nincs sok pénz nem kell k*rválkodni,máshogy is lehet pénzt szerezni,és ezt még zsarolásnak sem lehet mondani,nagyon rossz példát hoztál fel.
2013. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vagy a nő a férfit...


Konkrét esettől függ. Nekem már a sikkasztás is elég lenne, hogy elhagyjam, nem kell ahhoz még el is adnia magát.


A második példádban pedig: beavatta a párját? Szólt valakinek, hogy zsarolják? Hogy zsarolták? Valóban vagy csak kifogás?


Ha pl.: a főbérlő sarokba szorította, feljelentéssel fenyegette és ott helyben rákényszerítette, hogy a "lakbér elengedéséért fejében...", az nem megcsalás, hanem nemi erőszak.


Ha viszont "kapott gondolkodási időt" és önként bólintott rá, nem avatta be a társát, hanem más megoldás (feljelentés, elköltözés) helyett a "könnyebb" utat választotta...

azon nem tudnék továbblépni.

2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


Még egy utolsó felvetés. Ha a nőt többen meg akarják erőszakolni, szóval menekülésre esély sincs, de felajálják neki, hogy ha hagyja magát és engedelmeskedik, akkor nem fog fájni és talán még élvezni is (utóbbi mondjuk akarva-akaratlanul meg is történik), és ezért a férj kidobja, abbaan az ezetbe mi a helyzet?

2013. jún. 9. 13:03
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

az az eset nemi erőszak, akkor is, ha "hagyja magát"


és a párja érzéketlen féreg, ha a őt hibáztatja érte és ezért elhagyja

2013. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megteszik, és a nő hagyja magát, attól a zsarolás alapja továbbra is fennáll, így amikor kedvük támad, újra kezdeni fogják elölről az egészet...


Ezt az egész ügyet piszkosul nem így kéne rendezni.

2013. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát figyelj...ez tipikus szappanopera film téma. Ezt úgy kellett volna,hogy elöbb megbeszéled a pároddal a dolgot! Egyébként a két példa teljesen más amit felsoroltál,meg ha az anyagiakról van szó,akkor nem elég indok,hogy lefeküdj valaki mással...
2013. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!