Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a szemetebb, aki fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a szemetebb, aki fizikailag bántalmazza a csalfa párját, vagy aki úgy tesz, mintha megbocsátana, de később minden előzmény nélkül kidobja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai bántalmazás szerintem megbocsáthatatlan... Sokkal nagyobb szemétség valakit megverni szerintem
2013. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

a fizikai sebek könnyen begyógyulnak.. legalábbis a mentális sérülésekhez képest sokkal könnyebben


viszont egyik opciónak sincs értelme, mindkettő primitív emberi viselkedésre vall!

2013. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
szerintem meg aki csalfa...
2013. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az erőszak nem vezet semmire
2013. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem az erőszak az, ami nem vezet semmihez, hanem az ellenséges viselkedés

az, ha teszed a szépet, aztán hirtelen otthagyod, az bőven felér egy nagy pofonnal, és ugyanúgy nem oldott meg semmit, csupán azt az érzést adja meg, hogy "hahaaa, jól kibsztam vele".. aztán rájön, hogy nem csak a csalfával bszott ki az ember, mert értelmes kommunikáció híján ő maga sem tudta lezárni rendesen a dolgot..


gyereknevelésnél szokták mondani, hogy a hirtelen dühből való verés nem sérti meg a gyerek lelkét, ellentétben a módszeressel.. mert az indulatot az ember megérzi a másikban és tudja társítani az érzelemhez, de a módszerességet ok nélkülinek érzi..

ezért is kapnak súlyosabb büntetést az eltervezett erőszaktevők, míg a hirtelen felindulásból elkövetett erőszak kevésbé súlyos kategória..


engem inkább verjenek meg ha rosszat teszek mint, hogy bosszúhadjáratot szövögessenek ellenem... de igazából sokkal ésszerűbb lenne leülni és megbeszélni értelmes emberek módjára... ez ez már nem járja manapság..

2013. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fizikai.

Mellesleg a kettő nem zárja ki egymást, azután, hogy megüt/stb, ugyanúgy mondhatja, hogy megbocsájtott, aztán mégis ott hagyja

2013. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
határozottan a lelki sebek a roszabbak számomra.
2015. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!