Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a másik szeretőjére? Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nős férfi, akivel elkezdtem találkozgatni. Viszont neki a felesége mellett van egy másik szeretője is, akire nagyon féltékeny vagyok! Ők már régebb óta együtt vannak, és még mindig. Mit tegyek, hogy ne érdekeljen? Elképzelhető, hogy a másik szeretővel leépíti a kapcsolatát?

Tudom,hogy szemétség amit művelek, de nagyon szeretem ezt a férfit, és nem érdekel, ha csak 2.vagyok, de 3 más semmiképp sem szeretnék lenni! mit tegyek?


2013. jún. 11. 18:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
91%
Vagy esetleg növessz gerincet és keress magadnak egy egyedülálló pasit?
2013. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
90%
:D szóhoz se jutok, mindenesetre pacsi a fickónak, jó lehet az ágyban! Nem akarsz beajánlani hozzá? :) 31/N
2013. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
91%
legalább megtapasztalod, hogy milyen érzés lehet a feleségének, amit műveltek! :) Ugye, hogy nem olyan kellemes?! Mindenki azt kapja amit megérdemel!
2013. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
83%
Hát ba'meg,hogy egyeseknek milyen komoly gondjaik vannak,jó,hogy nem az a problémád,hogy te csak az 5. vagy!
2013. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Ez nem szemétség, mert azt mondod, hogy szereted és erről nem tehetsz, ez nem befolyásolható. Nem tehetsz mást, elfogadod a helyzetet, vagy harcolsz. Nem kell cipővel és körömmel, hanem női praktikákkal. Ha még mindig kell az illető.
2013. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Nem! Már így is túl sokan vagyunk.:S


De nagyon szeretem, nem ilyen életet akartam, de így alakult. Teljesen elvette az eszem. Amúgy még nem feküdtünk le, csak csók volt.

2013. jún. 11. 18:23
 7/60 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzet. És az úr hogy bírja az időbeosztást?
2013. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
A feleséggel nincs bajod csak a másik szeretővel? Érdekes.
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
A a 3. hely is még dobogós hely. Aki a kicsit nem érdemli....és egyébként is, lehet, hogy pasinál te vagy a második helyen és a másik szerető van csak a harmadikon. Mi az érkezési sorrend?
2013. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
Fú emberek! és még kevés a jó, szerethető, és normális pasi azt mondják. Hát nem is kell ilyen a nőknek, akkor mit sírtok? pfff még 2.-ba belemegy, de 3. már nem. Tegnap meg egy nő belement a nyitott házasságba,de ő igazából nem akar fájdalmat okozni és ő nem kúr félre. pfffffffffffff na megérdemlítek!!!!!
2013. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!