Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a másik szeretőjére? Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nős férfi, akivel elkezdtem találkozgatni. Viszont neki a felesége mellett van egy másik szeretője is, akire nagyon féltékeny vagyok! Ők már régebb óta együtt vannak, és még mindig. Mit tegyek, hogy ne érdekeljen? Elképzelhető, hogy a másik szeretővel leépíti a kapcsolatát?

Tudom,hogy szemétség amit művelek, de nagyon szeretem ezt a férfit, és nem érdekel, ha csak 2.vagyok, de 3 más semmiképp sem szeretnék lenni! mit tegyek?


2013. jún. 11. 18:18
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom a feleség miért nem zavar, ezt még nem fogalmaztam meg magamban! De az ő helye adott,és tudom, hogy nem fognak elválni. Szerintem mindezek ellenére jó a házasságuk.
2013. jún. 11. 18:32
 22/60 anonim ***** válasza:
A 16-os a ketteske :)
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Tudod néha a legjobbakkal is előfordul, hogy olyan emberbe szeretnek bele, akikbe nem szabadott volna. Innentől kezdve akinek a helyén van az esze és az önértékelése, messziről elkerüli az illetőt, akinek pedig se esze, se önértékelése, belerondít mások kapcsolatába, hülyét csinál magából (jó a 2. hely, de a 3. már nem?:D) és lemegy kutyába, csak, hogy az illetővel lehessen. Tiéd a döntés. Az érzelmeidért tényleg nem te felelsz, de a tetteidért annál inkább.
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
:) A feleség szent. :P
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
Így van amúgy nincs önbecsülésed, csak nem tudsz róla, ráfogod a szerelemre. Ami foglalt az foglalt. Félre fog kúrni nyugodj meg melletted is. Vadászik a csávó. Gondolj az egészségedre.
2013. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Ja 2-16-22-es már beindította a topic a fantáziám:)
2013. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
31 éveske. :D Kellek még? :)
2013. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Persze, dobjál rám egy üzit! :) (Nehogymá' én kezdeményezzek :))
2013. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Bocsi skacok. :) ;) De ha egy üzlet beindul......
2013. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

Eltűnt amit írtam!


Szóval senki nem volt ilyen helyzetben.

2013. jún. 11. 18:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!