Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemetek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Most alakulóban voltam egy lánnyal. Régen sokat írt nekem de akkor nem érdekelt de mostanában egyre jobban megkedveltem és elhívtam randizni. Végül csak úgy lemondta, azzal az ürüggyel hogy neki ez nem megy. Az a legrosszabb, hogy én nehezen bízok meg az emberekben, de neki hónapok alatt sikerült elérnie hogy bizzak benne de most mintha sziven döfött volna. Nem tudom mit gondoljak most, reményvesztett vagyok most. Én 19/F ő 17/N.


Amúgy azért általánosítok mert ezt más lánynál is láttam, hogy csak játszik a fiúkkal. Megvárja míg a fiú komolyan gondolja a dolgokat és ott hagyja.


2013. jún. 13. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lányok már csak ilyen kegyetlenek
2013. jún. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adom! Ugyan ez van velem xD én 18F ő 19L... és ugyanugy tétovázik 8 hónap után pedig mindetten kedveljük egymást
2013. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak: szóval futott utánad, írkált neked, te folyton leráztad, majd egy idő múlva gondoltál egyet, randizni hívtad, most meg rosszul vagy, mert nem ugrik?


Tippelek: ő a régebbi elutasításod miatt valószínűleg aggódik, hogy nem elég jó neked, vagy fél, hogy csak dugni akarsz, a legvalószínűbb, hogy időközben kiábrándult belőled, bekerültél a barátzónába, emiatt nem akar veled randizni, de beszélgetni igen. Nem a mai lányok szemetek, ott volt előtted a lehetőség, te cseszted el.

2013. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért utasitottam el régen mert akkor is bizonytalan volt a helyzetem hogy barát vagyok vagy nem, most meg akkor ne mondjon igent hogy ha úgy érzi hogy csak átvertem, itt hiteget meg ő ver át engem, semmivel nem jobb nálam, sőt
2013. jún. 13. 01:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mostanra fogyhatott el a türelme.
2013. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mit akar, kérdezz rá. Egy konkrét kérdés alól nehéz kibújni, hogy aztán tovább húzza a mézesmadzagot.
2013. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, rúdi. Nemcsak a lányok a szemetek, hanem az egész világ. Szemét világot élünk, ez van. Ezt is élvezni kell , ha nem megy, akkor keressél egy kötelet és megvan oldva a probléma számodra.
2013. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

engem 1 hónap alatt megunt egy csaj mert nem kezdeményeztem, elcsesztem, pedig ott volt a lehetőség, nem várt tovább :/

f19 tanulj belőle, lépj

2013. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem minden lány szemét , Tudom most úgy tűnik védem a lányokat de nem mivel én is szemtanúja voltam ilyen esetnek és annyira fájt látni hogy mivé fajult a világ , hogy könny kicsordult a szeméből, Sajnos a mai világ nagy része ilyen de nem kel elkeseredni mivel vannak még kedves emberek igaz kevés de a mondás is úgy tartja a gonoszak sokan vannak de szeretet mindent legyőz .... Én 6 hónapja kiköltöztem Canadába nagyon fura volt mert nekem Magyarországon volt egy kapcsolatom ..... a fiú szépen közölte velem bocsi túl messze vagy így ne kellesz ... majd egy hétre rá kiderült megcsalt ...... nagyon sok kudarcom volt de ezeket mind elfelejtettem és azért mert tudom a múlt elmúlt a jövő következik :) szóval fel a fejjel nincs lehetetlen és megfogod találni az igazi csajt aki nem fog ilyet tenni veled .... :))16/L
2013. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod hány nő fog még visszautasítani az életben?

Elárulom: elég sok.


F26

2013. jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!