Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta 1x a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta 1x a párját barátját vagy barátnőjét, volt nektek lelkiismeret furdalásotok? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Olyan megcsalásra gondolok aki szexelt!


Barmok kíméljenek.... olyanok válaszát várom aki volt ilyen helyzetben.


Sztorik jöhetnek, következmények, utána ki mit lépet!



2013. jún. 13. 21:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért nem hagyod el a férjed? És jössz össze akár a szeretővel? Gondolom ő csak szexuálisan érdekel...
2013. jún. 14. 10:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Közös gyerekeink vannak, és férjem tartja el a családot. Klasszikus.
2013. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én megcsaltam...én vagyok a nő.Rettenetesen bántott egy szemét alaknak éreztem sőt még most is érzem magam.Megbocsátott (én mindent azonnal kitálaltam) iszonyú szerencsés vagyok mert mondhatta volna hogy fel is út le is út.De megbeszéltük tudja h mindennél jobban szeretem és úgy néz ki rendben vagyunk.Ettől viszont ugyanolyan lelkiismeret furdalásom van.Sosem bocsátok meg magamnak.
2013. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem semmi! :)
2013. jún. 14. 18:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly mentem gallyra. A barátom kint volt külföldön és nem foglalkozott velem. Én meg azt hittem,hogy Isten vagyok. Sajnos egy skizofrén gyerekkel jöttem össze. Nagyon jól működött az agymosás. A végén minden összeesküvés elméletét elhittem. Közben a barátommal végig bunkóskodtam. Aztán vagy 2 hónap után mondtam neki,hogy szakítsunk. Legalább egy órán keresztül sírva ordítoztam el neki mindent amit sérelmesnek találtam a kapcsolatunkban csak elhallgattam mert nem mondtam el neki. Végleg szakítottunk.

Utána rá vagy 3 napra "bekattant" a gyerek akivel voltam és bevitték az elmeosztályra. Szörnyű volt. Azt hittem megőrülök. Vagyis gyakorlatilag két szék közé a földre ültem. Mert hát ugye elhagytam a szerelmem valakiért,aki nem normális. Meg is ölhetett volna akkor sem vonják felelősségre,mert nem beszámítható. Kérdeztem is az orvost: Talán nem kellett volna nekem ezt elmondani?!

Utána napokig mint egy holdkóros jártam az utcákat. Szörnyen nyomorultul éreztem magam. Sőt, sokszor a mai napig is egy rohadt tetű szemétládának érzem magam.

Végső elkeseredésemben írtam a barátomnak egy sms-t. És azonnal felhívott.

A legszebb az egészben és komolyan mondom ő az én legdrágább kincsem,mert megbocsájtott nekem. Mindent. És azóta is együtt vagyunk. Már lassan 4 éve.

Úgyhogy a kérdésre a válaszom: Igen, a mai napig is lelkiismeret furdalásom van,hogy a legdrágább emberrel ezt megmertem tenni. És inkább száradjak ki,de többet nem fogom senkivel megcsalni. Egyrészt ki tudja megint milyen emberbe botlom. És utána annyira rossz hazudozni. Az ember a saját mocskába fullad.

2013. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Életemben eddig csak egyszer kerültem ilyen helyzetbe..

Az én véleményem az az egészről,hogy ha egy ember oda jut,hogy megcsalja a párját,akkor annak oka van,viszont ha nem látsz nyomós okot,arra ,hogy megtedd,és csak pillanatnyi érzéseid befolyásolnak,akkor felesleges..

Én ,amikor jártam a párommal,csak azért csaltam meg,mert találtam egy érdemesebb férfit,akivel bár nagy a korkülömbség(10 év),annyira egy hullámhosszon vagyunk,hogy szerintem megérte,és már két éve folyamatosan 'szórakozunk' (sajnos,hogy ezt a jelzőt kell használnom,de a környezetünk nem engedi meg,hogy komolyra forduljon a dolog,mi akármennyire is szeretnénk)

Nem feküdtem le vele..és ezt nem bánom,szvl bocsi,hogy egy ilyen példát hoztam fel,de velem ez történt.

Mégis az az ember máig jó hatással van rám.Megért,észheztérít-ha kell-,és ki tud elégíteni,úgy,hogy le sem fekszünk egymással.

Az én életemben ő egy fontos személy és nekem megérte.Tudom,hogy komolytalanságnak veszik ezt az emberek egy 14 éves lány szájából,de nekem ő a lelki társam!

2013. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!