Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátomba 18 éves fiú vagyok.

De közölte velem hogy nem tud rám másként nézni mint barát.

Persze én ezt nem tudtam el fogadni mivel a saját életemnél is jobban szeretem.

De sokat olvastam ezekről mikor a fiú beleszeret a lányba és 99%-ban avval a tragédiával végződik hogy meg szakad a baráti kapcsolatuk.

De emiatt mert szeretem sokszor veszekedtünk is már meg haragudott rám. Félek nagyon hogy elveszítem de nem tudom hogyan tudnám ki tépni magamból ezt az érzést úgy hogy szinte minden nap el kell viselnem a jelenlétét és tekintetét.Hogyan felejtsem el így? :'( :'( :'( Meghalnék inkább mint azt hogy ezt az érzést tovább keljen tűrnöm.



2013. jún. 13. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam be az iskolába.
2013. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így haltam meg legbelül... A csaj kicsit kinyírt lelkileg, aztán még tűrnöm kellett a jelenlétét. Csak aztán feltámadtam. Mint Jézus, csak ez a feltámadás egy puszta véletlen műve volt. Javaslom, hogy hagyd a pokolba, támadj föl, ne érdekeljen hogy állandóan valamiképp körülötted van, éld túl!
2013. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem elkerülni akarom.Nem egy iskolába járunk amúgy sőt nem is egy osztályba ő még csak 15 éves.Viszont sokszor találkozok vele szabad időmben.És nem tudok neki nem-et mondani történjen bármi is.
2013. jún. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!