Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnyácska, kicsit igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyácska, kicsit igénytelen, de cuki pasi mennyire lehet népszerű a nőknél?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön, de reális szemmel nézve nem egy kifejezetten helyes pasi, szerintem a kisugárzása se olyan "kiemelkedő", már amennyire én meg tudom ezt ítélni. A cukiságot úgy értem hogy pl. tök édesen mosolyog (csak sajnos ritkán), meg úgy az egész lénye az sugározza, hogy oda kell rohannom és megölelgetni őt.
2013. jún. 14. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 9-esnek!

Pont tegnap kérdezte a fiam, h miért van az, h ő a lányoknak a "barátja" és nem alakul több?16 éves a fiam.Tényleg rendes a lányokkal a lelki szemetesük, pedig jól néz ki, nem azért mert az én fiam.(2 méternél magasabb 70 kilós, izmos, jól tanul) Mondtam neki, ha jelzők között az van aranyos vagy, akkor már bekerültél a kiskutya kategóriába és "baszhatod" gyermekem.A lányoknak a rosszfiúk kellenek.

2013. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!