Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, de úgy érzem, hogy egyáltalán nem szeretem. Mivel nem egy városban lakunk, 2 hetente találkozunk. El is döntöttem, hogy szakítok vele, de még nem tudom, hogy hogyan. A kapcsolatunk elején azt hittem, hogy idővel beleszeretek majd. De csak egy nagyon nagyon jó barátként tudok rá gondolni. Ő már szerelmet vallott, és nagyon oda van értem. Annyira fáj a gondolat, hogy rosszat kell okoznom neki, de muszáj lesz, mert nem szeretnék így vele lenni. Hogy mondjam el neki? Kérjek még időt, hátha...? Sajnos egyszer meg is csaltam egy buliban kicsit illuminált állapotban egy barátommal, akivel korábban (még mielőtt összejöttünk volna a barátommal), kavartunk. És emiatt is nagyon szarul érzem magam... Nem kellenek a "mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal..." válaszok.
2013. jún. 15. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne kérj időt. Eleve akkor kell járni valakivel, ha szereted. Mond hogy nem vagy szerelmes, azt hitted, majd jönni fog a szerelem, de nem jött, így szakítasz.
2013. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal...
2013. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tényleg érezheted magad szarul. Mondd el neki, hogy megcsaltad és azt is hogy nem megy ez. Ha erre nem vagy képes akkor még gerinctelenebb vagy és még szarabb helyzet.
2013. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
"Büszke" lehet magadra... :)
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
lehetsz*
2013. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ribanc
2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kértem gyűlölködő választ. Drága negyedik, Te is büszke lehetsz magadra, hogy ezt képtelen vagy felfogni. A többieknek köszönöm :)
2013. jún. 15. 13:36
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal... büszke lehetsz magadra.
2013. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal...
2013. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetbe, bár nem csaltam meg!! Az a legtisztább ha öszintén elmondasz neki mindent! Fájni fog neki de ha halogatod késöbb rosszabb lesz, neki is és neked is!!! És legalább megadod az esélyt magadnak is és neki is hogy boldogok legyetek KÜLÖN mert így nem lesztek azok úgy sem!
2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!