Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, de úgy érzem, hogy egyáltalán nem szeretem. Mivel nem egy városban lakunk, 2 hetente találkozunk. El is döntöttem, hogy szakítok vele, de még nem tudom, hogy hogyan. A kapcsolatunk elején azt hittem, hogy idővel beleszeretek majd. De csak egy nagyon nagyon jó barátként tudok rá gondolni. Ő már szerelmet vallott, és nagyon oda van értem. Annyira fáj a gondolat, hogy rosszat kell okoznom neki, de muszáj lesz, mert nem szeretnék így vele lenni. Hogy mondjam el neki? Kérjek még időt, hátha...? Sajnos egyszer meg is csaltam egy buliban kicsit illuminált állapotban egy barátommal, akivel korábban (még mielőtt összejöttünk volna a barátommal), kavartunk. És emiatt is nagyon szarul érzem magam... Nem kellenek a "mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal..." válaszok.
2013. jún. 15. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
4. vagyok: Fáj az igazság, Aranyom? :) Akkor legközelebb ne légy r*banc! ;) Ennyi! Ha meg nem bírod elviselni a kritikát, akkor minek írtál ide? Gondolhattad volna, h nem mindenkinek lesz vajból a szíve.
2013. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem kérsz r.bancozós kommenteket... de ez nem kívánságműsor:)

Itt mindenkinek joga van leírnia a véleményét, hisz azért van az oldal... és a véleményem az, hogy egy ótvar nagy r.banc vagy:)

2013. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mekkora ribanc vagy, hogy más pasikkal...
2013. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a rendes pasi nem kell, meg aki rendes, azt átbasszák a retkes ribancok
2013. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Talán ismersz? Tudod ki vagyok? Tudod milyen vagyok? Mindent annyira jól tud mindenki. Éled az életem? Tipikus duma, de igazság van benne. Tanácsot kértem. Ha azt írom ki, hogy oltogasson, aki tud, akkor oltogassatok. 1 csók volt mással. Akkor most retkes r*bancozni kell? Bánom, hogy bármit is kiteszek ide, úgy is nagyrészt bunkó parasztok vannak, akik annyira jónak érzik magukat. Itt romlik a színvonal, hogy egy kérdéses oldalon nem képes a nép fele válaszolni kultúráltan. :)
2013. jún. 15. 20:43
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
normális ember nem csalja meg "csak egy csókkal" a párját... ribanc vagy
2013. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát oké, ha így látod... miért is foglalkozok vadidegenek véleményével...
2013. jún. 15. 21:13
 18/21 anonim ***** válasza:

Most mit vártál, hogy majd mindenki megdicsért? Hát eléggé el vagy tévedve akkor kislány...

Amúgy meg épp, hogy az ilyenekkel romlik az oldal színvonala, mint te:)

2013. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
mit kell megkövezni ezért? Kiváncsi lenék közületek hányan léptek már fére, meg amugy is kitudja még a jövőben hányan fogtok!! Tanácsot kért nem azt hogy kioktasátok, elég lehet neki a lelkiismerete!!
2013. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
utolsó, te hányszor? mert én 1x se
2013. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!