Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lázadtam tiniként. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lázadtam tiniként. Lesz így valaha párkapcsolatban részem?

Figyelt kérdés

Elsőre összefüggéstelennek tűnik ez a két dolog, ezért kell most megmagyarázzam. 20 éves vagyok. Életemben nem voltam diszkóban, nem cigiztem, nem ittam (na jó 1x-2x), részeg sem voltam, nem hánytam a részegségtől, nem szexeltem, nem veszekedtem a szüleimmel komolyabban, jól tanultam, úgymond "kedves, aranyos fiú" voltam. Voltak, vannak barátaim.


Úgy érzem, amikor valaki azt írja, hogy 13-14 éves korában elveszíti a szüzességét, meg közben persze hétvégenként 3-szor hány legalább a piától, meg a közös tábortüzezések, stb... akkor legbelül sírok.

ebből kimaradtam, nem jöhet vissza soha többé. És az igazán jó nők mind függetlenek a szüleitől, "bölcsek" olyan szempontból, hogy megtapasztalták amit meg kellett, így boldogan képesek megállapodni, felelősséget vállalni, családot alapítani.


Aki lázadt az valahogy a talpára esett. Alfa lett belőle, vagy igazi nő.

Én már nem is lehetek igazán jó pasi, mert már nincs miért lázadjak.20f



2013. jún. 15. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1 a lázadás amolyan kötelező elem ami nem marad ki az életből. Egyszer te is fogsz.

2 nem csak buliban lehet új embereket megismerni. Járj el valamilyen csoportos tevékenységre, találj hobbyt, ismerd meg magad. Aztán jön aminek jönnie kell csak ne szomorkodj hanem élvezd az életet.

2015. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!