Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám a meleg barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám a meleg barátom?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerkedtünk meg az edzőteremben, mikor felajánlotta a segítségét a súlyokkal. Annak ellenére, hogy 20 év korkülönbség van köztünk a javára, jól elbeszélgettünk. Rá 2 hétre közölte, hogy homokos. Tudattam vele, hogy engem nem zavar. A gond az, hogy azóta egyre gyakrabban, mára már napi szinten felhív és küld üzenetet, konkrétan mintha házasok lennénk, beszámol mindenről, melyik testrészét edzette, mit csinált a macskájával, stb. Tudja, hogy volt barátnőm(jelenleg nincs), és az arcába sem akarom tolni, hogy heteroszexuális vagyok, megbántanám vele, és nem biztos, hogy jól mértem fel a helyzetet. De viszont többször közeledett felém már férfi, és ismerem azt az érzést. Félek, hogy át akar téríteni.

2013. jún. 15. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam szerelmes egy hetero srácba, mondjuk fiatal volt akkoriban nagyon, bevallottam neki az érzéseim, és azt mondta, hogy ő mellettem fog állni, és segít megkeresni az aranyközéputat, hogy egy jó barátság alakuljon ki belőle. Szépen lassan elérte finoman, hogy szeressek ki belőle és egy életre szóló barátság lett belőle :)
2013. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nézd, én meleg vagyok, de azt jevaslom, tisztázd vele minél hamarabb, hogy zavar téged, hogy ennyit ír neked, mert hívogat. ha nem szabsz ennek gátat már most, később nehezebb lesz, ha jobban beléd szeret.
2013. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ha rá kérdezel lehet hogy szimplán csak közvetlen a barátjaival
2013. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, mindenkinek ment a zöld kéz.
2013. jún. 16. 13:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp tisztázni kell vele a dolgot, mert ha ő tényleg 'ugy' kedvel, és többet szeretne, és te nem tisztázod a dolgot, hanem kedves vagy vele, akkor azt gondolhatja, hogy van esélye nálad! Nem azt mondom, hogy ne légy kedves vale, de ezt valahogy tisztázd vele. Akár vicces formádba is megemlítheted.
2013. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt? Kiderült, hogy mi volt a szándéka?
2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem kérdeztem rá, de úgy néz ki, hogy én túloztam el(habár csak egy hajszállal)
2013. jún. 17. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!