Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes kövér emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes kövér emberek miért panaszkodnak, hogy nincs párjuk, mikor nem is tesznek azért semmit sem, hogy megkapjanak valakit?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettem egy kövér nővel, mackónadrágban volt, zsíros volt a haja, szóval szerintem igénytelen volt. Ki volt borulva, hogy biztos azért nem kell a férfiaknak, mert ő kövér (különben szép arca volt..).

Budapesten naponta látok ilyen emberek. Szomorúak, rosszul néznek ki, pedig többet is kihozhatnának magukból.. Miért nem teszik?


Én is kövér vagyok, de tudok öltözködni, kiemelni amim van, nem vagyok igénytelen, sminkelem magam, van önkritikám, és önbizalmam is. Simán össze tudok szedni valakit...


2009. okt. 11. 11:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kövér vagyok, és van párom, lassan 4 éve. :))

De ha igénytelenségről van szó (nem mos hajat), akkor nem csak a kövéreket kell említeni, hasnem bárki mást (sovány, barna hajú, alacsony, kis mellű, nagy seggű, stb) mert a kövérség nem egyenlő az igénytelenséggel. (van, akinek igen, de az így járt)

2009. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12:11-es, nem lenne kedved megosztani velünk a művedet? :)
2009. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Vicces kérdés, mert maga a kérdező, sem különb ezeknél az embereknél. Ő kapásból ráfogja arra, hogy beteg. Ez talán jobb? Ne röhögtess....
2009. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: tessék?

Én nem gondolom magam igénytelennek.

Lefogyni meg hidd el, próbáltam, ebbe az évbe egészen szeptemberig hetente 3x voltam edzésen (személyi edzőnél), mindig jól megdolgoztatott. Eközben egészségesen étkeztem, nem eszek chipset, csokit sem. Csirkemellet, halat eszek, semmi zsíros kaja, mégsem ment le 1 kg sem. Voltam kivizsgáláson, és korai pajzsmirigyproblémát találtak, úgy vannak vele, hogy talán kinövöm. (?)

De azért köszönöm az építő jellegű válaszodat, én is biztos olyan lusta, igénytelen vagyok, mint amilyen emberekből a kérdés szólt.

Szép napot Neked!

2009. okt. 11. 12:42
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne lenne különb, ha ad magára? Nem igénytelen, törődik a külsejével.

Nyilván, ha tud a pajzsmirigy problémáról, akkor kezelteti is magát. Valószínűleg hormon tartalmú gyógyszer(eke)t szed, amiknek hatása nem 2 nap alatt látszódik meg, de addig is tesz magáért, hogy igényesen nézzen ki.

2009. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
*emberekről
2009. okt. 11. 12:43
 17/19 A kérdező kommentje:

12:43

Nemrég állapították meg, havonta kell mennem vérvételre, hátha változik valamit...

2009. okt. 11. 12:44
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

No, míg írtam a válaszomat, közben érkezett a komment.

A kérdezőnek mondom, van néhány alternatív gyógymód, amivel lehet a pajzsmirigyet stimulálni, ha nem kapsz gyógyszert. Szerintem érdemes megpróbálnod. Azért az edzéseket ne hagyd abba, ha nem is fogysz még tőle, de az edzettségednek mindenképp jót tesz. Példaértékű amit teszel, csak ne hagyd abba!!!! Kitartás!

2009. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Most abbahagytam, mert most kezdtem a középsulit, nyelvi előkészítős osztályba járok, minden nap hazaérek kb 5re, így kondiba nem járok, de itthon tornázom fél órát-1 órát este :)
2009. okt. 11. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!