Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törted már össze valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törted már össze valakinek a szívét?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én még nem törtem, de nekem már igen
2009. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

14:53-as vagyok.

Amikor a szerelmem szakított velem, összejöttem az egyik osztálytársammal (az egyik legjobb haverom volt, és tudtam hogy már régóta éve belém van esve.) Hamar rájöttem, hogy nem "úgy" szeretem, hanem csak "kárpótolni" akarom magam a szakításom miatt... Nagyon szégyelltem magam, és egyszerűen otthagytam, kb. a szeme elé sem mertem kerülni, úgy gondoltam, jobb lesz neki nélkülem. Ő meg persze nem értette az egészet. Teljesen depressziós volt miattam... Egy éve volt ez az egész, azóta nem szólt hozzám. Nagyon hiányzik a barátsága, de közben még valahogy örülök is, hogy utál, mert tudom hogy megérdemlem... :(

L

2009. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Tegnapelőtt vetettem véget a 3 éves kapcsolatomnak. Szegény nagyon kivan, de én sem vagyok valami túl jól. Egyszerűen elmúlt a részemről, de attól még mint ember illetve mint barát nagyon hiányzik...

18L

2009. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

igen sajnos

de ha ugy járok vele h én mást szeretek akkor mind2őnknek rossz :(

15l

2009. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Most fogom. És előre utálom magam miatta...:/
2009. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, utána szarul voltam. 2 lány szeretett, és én nem őt választottam
2009. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos! De a fiú nem látta be, hogy már nem működik a kapcsolatunk, én meg nem leszek senkivel szánalomból igy hát szakitottam vele! Mikor ezt kimondtam, ő elkezdett bőgni (20évesen!), mint egy csecsemő, akkor sajnáltam, de most nem, mert nagyon bunkó volt velem kb. 1,5 éve a szakitás után! Menjen a francba! :D
2009. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer. Volt egy időszakom, amikor hiába tetszett egy fiú, és éreztem azt, hogy ebből még lehet valami, egyszerűen képtelen voltam beleszeretni bármelyikbe is. Egyszerűen ki voltam égve. Utáltam a helyzetet, és szégyelltem magam, amiért ilyen voltam, de úgy éreztem, jobb korán megmondani, hogy "ne haragudj, de mégsem megy", mint pl. másfél év szenvedés után. És jobb is volt, számukra is. Már túltettem magam ezeken a dolgokon, és helyre is rázódtam. Neked is menni fog (már ha ezért kérdezted). :)
2009. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen a legjobb barátomét... Ő belémszeretet én boldog kapcsolatban élek..Iszonyat rossz volt a szivem megszakadt érte..:s

Hát igen fiú és lány között nem igazán van barátság:s

2009. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem törték már össze...2 hónapig magam alatt voltam.
2009. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!