Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti csak a modell-alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak a modell-alkatú lányokra buktok? Ha egy lánynak a testalkata nem olyan "hétköznapi", átlagos, az már nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Jó, nem úgy értem, hogy 120 kg-s... Hanem inkább nem olyan szép arányos a teste, mint a modelleknek, túl széles a csípője és lába, a dereka meg túl vékony...


Alapvetően nem vagyok duci, csak aránytalan a testem..


2013. jún. 17. 12:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
A modelleknek általában pont nincs szép arányos teste. Vagy nem ugyanazokra a modellekre gondolunk.
2013. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok olyan válasz fog érkezni hogy sportoljak stb, mert nem vagyok feszes... de sportolok... táncolok és rendszeresen járok biciklizni, nem tehetek arról, hogy kissé husis vagyok... :/


[link]

2013. jún. 17. 12:39
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan ezen problémázol? :D teljesen rendben vagy


ennyi husi simán kell hidd el :)

2013. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokaknak pont ez az alak tetszik.
2013. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
(egy rakat privi fogja ezt hamarosan bizonyítani) :)
2013. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
sztem jol nezek ki :)
2013. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de szerintem egész jó alakod van!
2013. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nincs gond veled a felrakott kép alapján. Bár azért olyan sok minden nem is látszik, mivel elég fura pózban vagy, illetve a kép minősége sem százas.
2013. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is betyár jó bébi vagy, én nem nagyon látom a "husit" amiről beszélsz...
2013. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Szerintem tök csinos vagy, ne aggódj. Amúgy nekem is hasonló alakom van, és a barátomnak nagyon bejön ;)
2013. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!