Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti csak a modell-alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak a modell-alkatú lányokra buktok? Ha egy lánynak a testalkata nem olyan "hétköznapi", átlagos, az már nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Jó, nem úgy értem, hogy 120 kg-s... Hanem inkább nem olyan szép arányos a teste, mint a modelleknek, túl széles a csípője és lába, a dereka meg túl vékony...


Alapvetően nem vagyok duci, csak aránytalan a testem..


2013. jún. 17. 12:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ajj ha ilyen testem lenne =/ Ne problémázz már ezen!


Egyébként csak mondom, hogy jobban tetszenek a srácoknak a szélesebb csípőjű, nagyobb mellé, de közben vékony derekú lányok(legalábbis akiket megkérdeztem erről, azt mondták). Tudod, minden viccnek van igazságalapja, és a viccben is az van, hogy a csávó 90-60-90-as bombanőre akarja elcserélni a feleségét, meg ilyenek.


Sajnos, ha valaki írja, hogy nőies alak, arra sokan azt hiszik, hogy virágnyelven a kövérségről beszélnek, pedig nem ugyanaz a kettő. Vékonyan sem biztos, hogy elől deszka, hátul léc valaki, hanem lehet szép, arányos. Ez sajna genetikától is függ, de a sport általában mindenkin segít.


A modellek meg nem szépek. Csontosak, semmi formájuk, jah, és a valóságban meg olyan magasak, hogy kitörik a nyakad, ha beszélni akarsz velük. Bocsi, de lánynál szerintem nem szép, ha 180 fölött van valaki. :/


17/L

2013. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
jajj de kis hamvas tinilány vagy :) fincsi!
2013. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nagyon jó alak! Ölelgetnivaló! :)

Én amúgy a kicsit sportosabbat szeretem leginkább.

2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van.
2013. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
na menj már...én valami torztestű rusnya hájas izét vártam a kérdésed alapján. nem aránytalan a tested. tök jól nézel ki. persze a fejed ettől még lehet csúnya, de az estek többségében akinek ilyen jó a teste, az alakja, annak az arca is szép, szóval egész biztos vagyok benne, hogy nincs miért aggódnod:D
2013. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Oké, mennyi privit kaptál végül?
2013. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

6-ot, de mivel nem ismerkedés céljából tettem ki a kérdést, ezért nem válaszolok rájuk. egy embernek írtam vissza, aki elhívott valamerre, de egyébként tényleg csak a véleményetekre voltam kíváncsi!


és köszönöm, hogy válaszoltatok, jól esett, bár szerintem kicsit eltúloztátok :D

2013. jún. 17. 18:46
 28/34 anonim ***** válasza:
De szemét vagy.Én nem akartam semmit csak megdícsértelek és még csak válaszra sem méltattál :( De aki elhívott annak persze írsz de te "nem akarsz ismerkedni"
2013. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet :SSS
2013. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
jó, akkor visszaírok mindenkinek, na! :D
2013. jún. 17. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!