Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy tényleg igazam van? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h. barátommal 4hónapja vagyunk együtt.Neki előttem jóval 2 vagy 2és fél évvel volt egy kicsit komolyabb kapcsolata.Nekem is volt előtte de nem túl komoly..főleg h.én fiatalabb vagyok tőle.Egyik nap nála voltam mentem be a szobába amikor láttam h. a volt barátnője ráírt facebook-on meg vissza(szokásos szia mizu téma)nem is érdekelt ő hirtelen felugrott és kikapcsolta a beszélgetést elkezdi: "Ez a nő nem tud rólam leszállni" én meg mondtam neki h.ebbe nem szólok bele.Ma délelőtt géphez ültem Ugyebár nekem a csaj nem ismerősöm mégis megjelent az események között a képe amin szinte pucsít és láttam h.barátom odaírta h. Sztem tök jó kép..Mondom fasza belájkolgat meg irkál az exe képéhez..De ez még nem is olyan nagy dolog...Csak h.ő ezelőtt 3 3és fél héttel féltékenységi jelenetet rendezett nővéremnél a 3kisgyerek előtt mert beszélgettem egy sráccal akivel egy suliba járunk..Ezért törölnöm kellett az össze fiút facebook-ról kivétel az otársaimat mert ugyebár olyan suliba járok ahol egy osztályban 33-an vagyunk de csak ketten lányok.Szerintetek jogtalan az én féltékenységem???

Nah meg délután át jött a barátom és elmesélte nekem h. az exe felajánlta magát neki "olyan" értelemben...


2011. dec. 4. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fészbúk dzsenerésön... szánalmas.
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem okés,hoyg írogat az exe képeihez én már rég kidobtam volna a helyedben:S..De komolyan,ez megalázó..
2011. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Teljes mértékben igazad van!Remélem jól megfejeled a repedtsakrú Riban*ot
2011. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
állítólag azért írt neki mert a csaj is írt az ő képéhez és nem akart bunkó lenni...hát nem tudom mit gondoljak...
2011. dec. 4. 21:34
 5/11 A kérdező kommentje:
írtam a kisri*inek egy szép levelet de ha a kezemközé kerül akkor nem jár jól..xd
2011. dec. 4. 21:34
 6/11 anonim válasza:
igen, énish ezt mondanám ha ilyen hiszékeny lenne az én barátnőm, szerintem ez nagy kamú már , ha én ilyet írnék volt bnőmnek:D már nem is élnék:P
2011. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az az igazság h.tényleg vissznézhettem a beszélgetést. és ő tényleg elküldte a francba..de a csaj meg olyanokat írt/mondott h.amit nem tud nem fáj neki....-.-"" de am soha nem voltunk jóban a csajjal ezért mondtam h.ki fog kapni és nem a pasi miatt legfőbb...hanem mert 4éve nem száll lerólam..
2011. dec. 4. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy a tulajdona!

2. Jó hülye vagy h hagytad magad terrorizálni és kitörölted őket.

3. A féltékenységed vagy alaptalan vagy nem az, de hogy jogos lenne azt nem hinném, mint ahogy őneki sem volt az.


Mellesleg egy pucsító nyalogatnivaló kis tinicsajról tényleg jó képet lehet készíteni!!!! ;)

2011. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
erről a ri*iről jó képet??? hát szánalmas h.csak ezzel tudnak egy pasit meghódítani..érdekes nekem 1olyan képem sincs mégis együtt vagyok a barátommal...
2011. dec. 5. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:23


Jajj!!!! :D Tipikus női válasz! Prűd és agresszív! Na ez rohadtul nem jön be a pasiknak! :)


Amúgy meg mitől ribi? Attól h te féltékeny vagy rá? Lehet hogy ő egy értelmes és okos csaj, aki helyes és szeretnivaló is! Amúgy mi a neve? Fent van iwiw-en?


Mellesleg az h neked nincs merészebb képed az azért van mert nem hagyod megörökíteni amikor szenvedélyesebb vagy, vagy nincs olyan amikor szexi cica vagy????


Csakmert ez utóbbi eléggé el tud fordítani egy férfit egy jóval elevenebb nő irányába!


A párkapcsolat nem csak szexből áll, de a szex olyannyira fontos hogy egy jó és boldog párkapcsolat 60-70%-át az teszi ki!

De itt a szex az szerelmet, intimitást erotikát, játszadozást és mindent jelent ami oda tartozik. Ha csak a mezei dugás van minden más nélkül, akkor az olyan mintha csak főfogás lenne köret, előétel, innivaló és desszert nélkül! Az meg úgy elég sovány! Amelyik nő ezt aroganciából nem akarja felfogni az megérdemli h megcsalják!

2011. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!