Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan beszélhetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan beszélhetném ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet ,hogy idén nyáron szeretnék tampont használni. De anyukám nem engedi. Pedig nem mindig,hanem csak amikor medencéznék,mert tavaly is az volt,hogy az összes barátom egy kerti medencében fürdött,én pedig kénytelen voltam bent kuksolni a szobában. Mérhetetlenül rosszul éreztem magam, és ezt próbálnám idén elkerülni. Gondoltam már rá hogy megveszem magamnak ,aztán titokban használom,de nem tudom hogy milyen méret jó nekem. Hogyan kell ezt lemérni,vagy van valamilyen mérőeszköz? Anyukámmal nem tudom megbeszélni mert azt mondja hogy hagyjam békén a hülyeségeimmel,pedig ez nekem nagyon fontos,és ez engem bánt. Tavaly sem vele beszéltem a szexről hanem a sulipszichphológussal. Az a baj hogy nem érzem azt a bizalmas anya-lánya kapcsolatot mint régen,és előre félek,hogy amikor majd le akarok feküdni valakivel a jövőben,nem visz el nőgyógyászhoz és nem irat fel fogamzásgátló tablettát,hanem csak azt mondja hogy hülyeség. Nyilván nem feküdnék le senkivel megfelelő védekezés nélkül,mert apukám tuti hogy elvinne,de tampon ügyben ő is tanácstalan,meg hát ezt mégse vele kéne majd.


Ha segít valamit : 15/L


2013. jún. 19. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy prűd anyád van:S

Miért kell anyád engedélye, hogy tampont használj?

2013. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egyet és tudsz mihez viszonyítani.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beszélj apáddal, hogy beszéljen anyáddal, ez így nem állapot. Ilyenkor adok hálát a Jó Égnek, hogy nekem 2 viszonylag normális szülőm van, és nincsenek leányproblémáim :D

16/f vagyok

2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mini tampont használj, de azért vannak veszélyei.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.est kieg.:Kérj egyet a barátnődtől
2013. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Anyukám mindig ilyen volt,amikor apát megismerte akkor is,már többször szóltunk neki. Amúgy a minire rá van írva hogy mini,vagy máshogy jelzik rajta?
2013. jún. 19. 18:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és sajna a barátnőim nem használnak.
2013. jún. 19. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogy mini. A behelyezésnél lehetőleg ellazulva, nem erőltetve kell betenni, de vigyázz, ha a szűzhártyán túl kicsi a rés, akkor a vértől megduzzadva nem jön ki. Ne ess pánikba, de ne hagyd benn sokáig.
2013. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon köszönöm a választ! Szerintem megmentetted a nyaramat!:)
2013. jún. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!