Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fejlődnek ki ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fejlődnek ki ennyire a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy már az általános iskolában olyan elöl hátul kifejlettek a "lányok", amire régebben sosem volt példa. Hogyan változott ennyit a világ? Ha megnézzük 30 éve az egyetemistákat, mind vékony mondhatni fejletlen testalkatúak voltak már a mai kisiskolásokhoz képest is.


A haverom szerint, ez annak az oka lehet, hogy megesszük azon állatok húsát, amik már mind természetellenes fejlődésen mentek keresztül, annak érdekében, hogy az emberek minél előbb hasznosítani tudják őket, és ezek a tápadalékok ott vannak a húsban is, amit megeszünk..?


Sokat gondolkoztam már ezen, ami szerintem nem tudható be a több testmozgásnak, tornázásnak, zabálásnak stb.. Egyiktől sem lesz már 12 évesen hatalmas melled, és nem emiatt jön meg 8 évesen a menzeszed.


2013. jún. 20. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért kifejlett alakjuk nincs vagy kövérek,vagy csontkollekciók csak hamarabb nő a mellük,de alkatilag kislányosak,persze aki sportol nyilván formálja az alakját de ez nem jellemző a tinikre.Nem a hústól van,jobban ki akarják emelni a mellük,felnőttesen öltözködnek sminkelnek.
2013. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
amúgy sem lelkileg sem agyilag nem érnek gyorsabban
2013. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam 10-12 éves még a szabadidőruha volt a menő:D Ezen felül a körömlakk, smink ki volt tiltva az iskolából (államiba jártam, mielőtt bárki, bármit kérdezne). Egyszer a szomszédom kifestette halvány rózsaszínre, alig látszott, észrevették és lemosatták velem. Én még az a korosztály voltam, aki takargatta magát, pedig nem vagyok öreg, idén leszek 25. Voltak kivételek, de Őket meg mi néztük le. Tud 13 év alatt is nagyot változni a világ.


Az információáramlás sebessége is megváltozott, egy évtized alatt megduplázódott az adatsugárzók száma. A Tv-ből, internetről mindenhonnan ugyanaz folyik, és a mai fiatalok képtelenek megfelelő értékrendet kialakítani, a szülők meg állnak értetlenül mindez előtt, mert képtelenek követni a történéseket. A mai fiatalok többsége már nem tudja milyen az, hogy az utcabeliekkel együtt játszani egész nyári szünetbe, leülnek a gép elé és pötyögnek egész nap. És csodálkozunk mindezen?

2013. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!