Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket ez mélyen érintene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mélyen érintene?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz ha összevesznétek a csajotokkal és a csaj azt mondaná nektek hogy az exének sokkal nagyobb volt a farka és sokkal tovább bírta mint ti. Megsértődnétek? mit tennétek? ez tényleg olyan bántó??
2013. jún. 20. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Egyedül én vagyok az erős lelkű,hogy engem nem sértene meg,hanem elküldeném vissza az exéhez?


Fiúk! Ébredjetek már fel. Férfiaknak nem szabad elkeseredni...

2013. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
Megmutatnám neki merre van az ajtó.
2013. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Megsértődni nem, de mehetne amerre lát, azonnal.
2013. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én az ilyen a másik jobb volt--on eléggé kiakadnék.Mondjuk most tuti nem,mert szűz csajjal kezdtem...

De akkor az lenne a válasz,akkor legyél azzal,és dobnám.És van annyi makacsságom,hogy nem kellene utánna többet,akármi van.

2013. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert neked,h esne,ha azt mondaná,h az ex barátnőjével sokkal jobban érezte magát,jobb volt a szex,csinosabb volt stb,mint te?!
2013. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Csak halkan megjegyezném, hogy volt olyan srác, aki emiatt olyan lelkibeteg lett, hogy pár évig nem volt képes szexre, mert egyszerűen lány közelében nem állt fel neki.Jól gondold meg mit mondasz.
2013. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
zárt ablakán át repülne az exéig
2013. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látom megint itt járt a rézfaszú lepontozó bagoly. Szánalmas ...
2013. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!