Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 7 évvel idősebb lányba?

Figyelt kérdés

Olyan gyönyörű és imádom. Kedves is meg minden, szép, okos, aranyos. Jóba vagyok vele és tegnap este kaptam egy puszit az arcomra és azt mondta,hogy aranyos vagyok :3 tudom, hogy úgyse lehet közöttünk semmi de akkor is a falat kaparom. Segítség!

17F


2013. jún. 20. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én pontosan ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány ;) Amikor megismertem az akkor 18 éves barátomat, akkor 25 voltam, és eleinte mi se vállaltuk fel, de egy idő után igen, és volt aki csodálkozott, volt aki azt mondta hogy már várta, de 3 nap után megszűnt a csoda, mi meg már akkor eldöntöttük, hogy nem érdekel a különbség, amikor rájöttünk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba :) És csodálatos emberként, meg mindenhogyan, imádom őt, ő az életem értelme, a szerelmem :) És már 2 éve tart, és nagyon boldogok vagyunk :)

Amiatt meg ne aggódj, hogy eldobna egy tapasztaltabbért, hiszen ha összejön veled, az egyértelmű bizonyítéka, hogy Te kellesz neki. Amúgy meg nekem pont nagyon elegem lett az egyetlen exemből, aki nagyon is "tapasztalt" volt, meg nálam pont annyival idősebb, mint most én vagyok a barátomnál. Ha érzed, hogy van esélye, próbáld meg, lehet hogy nem ez lesz életed nagy szerelme, de bánnád életed végéig ha kihagynád :D


27L

2013. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Több, mint 4 évvel vagyok idősebb a páromnál. Ő 21 lesz én 25 pár hét múlva, de boldogok vagyunk. Amikor én fősulit kezdtem, ő akkor a közepet, mikor Ő érettségizett én már a második diplomás szakomat csináltam. Hol itt a probléma? Jól megértjük egymást és ez a lényeg. Amúgy meg, akik ránk néznek mindenki ezt mondja: Miért nem történt ez meg előbb? Szép pár vagytok, tökéletesen összeilletek. Úgyhogy ne parázz. Legyél mindig a szituációhoz mérten komoly, ne feszengj, vegyél lazán mindent. Lassú víz, partot mos;)
2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vannak szerelmek, amik plátóiak maradnak. Majd jön idővel új szerelem. 17 éves fiúban is, lányban is 17 éves, egyformán fiatal egy 7 évvel idősebbhez. De később ez sokat változik, ha már mindkét fél felnőtt, elmúlt 25/30 éves, azután a 7 év eltörpül.
2013. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 belbolyhocska ***** válasza:

Anyám 53 éves, a férje 29. Na erre varrj gombot :D Apám és a nője között is van egy jó 10-12 év apám javára.

Anyuék tök jól elvannak, ilyen korba őt felpezsdíti egy fiatalabb srác (tudom egy 24 évesen nagyon nincs mit pezsdíteni még :D ). Tényleg szeretik egymást. Tőlem a párom 5 évvel idősebb, de fiatalabbal nem járnék. Lehet, hogy ennek a lánynak tetszel, és működni fog a dolog.


Én tanácsként mondom, hogy próbáld meg, mert ha nem teszed meg sose tudod meg mi lett volna ha. És ha mégse úgy sül el a dolog, mint ahogyan azt szeretnéd, ne aggódj. Találsz mást, elég fiatal vagy, nem kell a kardodba dőlni emiatt :) Sok sikert!


19/L

2013. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos, mi van veletek?
2015. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk, 10 hónapig működött de egyéb okok végett közös megegyezés alapján különváltak útjaink. Jó kis 10 hónap volt :)
2016. júl. 13. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!