Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mi, ha ah exemmel csalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi, ha ah exemmel csalom meg a pasim?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, NEM TÖRTÉNT ILYESMI. Csak nem világos, hogy akkor ez most kevésbé rossz, mint egy "sima" megcsalás? Gyökér kérdés, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről.
2013. jún. 21. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan rossz.
2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

szerintem elég paraszt az is

elve a megcsalás az gerinctelenség márszerintem

2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a mecsalás az megcsalás... és rosszzzz érteeedddd :)
2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a szomszéd jóska nénivel csalnád meg. Semmivel nem jobb.
2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Gyökér kérdés" Te mondtad.
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
A megcsalás mindig mindkét fél hibája. (mondja ezt egy olyan aki még nem volt megcsalva és még nem csalták meg.)
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy bunkósság. Legalább akkor ne az exeddel...
2013. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze nem világos, mert kint a hold világít, gondolom az kevés,

amúgy nem mindegy, a megcsalás az így is úgy is az, hogy lehetne a személytől függővé tenni, N

2013. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem sokkal rosszabb mint egy "sima megcsalás". mert ha az exeddel csalod meg, feltételezem az exet valószínűleg egykor szeretted, voltak iránta mély érzéseid, amely egy ilyen kis akció folyamán lehet megint felélednek, vagy még rosszabb esetben, tovább erősödnek a még mindig meglevő érzések. ha egy idegen vagy ismerős pasival csalod meg, akivel korábban nem kavartál, az azért "jobb" (ha lehet így fogalmazni) mert ott nem hiszem, hogy voltak mély érzések, amelyek előtörhetnek mondjuk egy szex során. ebben az esetben inkább a testi vonzalom miatt csalod meg, nem azért, mert érzel iránta valamit még. szóval az ex sokkal rosszabb.
2013. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen hülyét is csak egy nő tud kérdezni...
2013. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!