Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még csajom 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még csajom 25 évesen úgy, hogy sose voltam egyel sem, vagy mondjak le?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Lehet
2013. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem voltál képes komolyabban megmozdítani a kisujjad egyetlen nőért sem, akkor ezután mégis mi változna?
2013. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hiába mozdítom, ha nem vagyok képes hódítani...
2013. jún. 22. 10:33
 4/32 A kérdező kommentje:
Nekem már csak a qrvák maradtak megoldásként?
2013. jún. 22. 10:35
 5/32 anonim ***** válasza:
ne hóditani akarj! udvarolj ember! náha egy-egy szál virág a kiszemeltnek. ha olyan vagy ha buliba akkor hívd meg italra.
2013. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
néha*
2013. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
menj el egy csöcsös prostihoz! Ha lenne pénzem én elmennék!
2013. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

,,ne hóditani akarj! udvarolj ember! náha egy-egy szál virág a kiszemeltnek. ha olyan vagy ha buliba akkor hívd meg italra."


Ez nem jó semmire. Rohadt bunkó tapló parasztnak kell lenni inkább, azt vettem észre.

2013. jún. 22. 10:37
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
Mint, ahogy a csirkét is sütőbe kell raknod, hogy megsüljön, úgy a szerelemért is kell tenned. Mikor a csirke sül, az már magától megsül, neked csak arra kell figyelned, hogy ne égjen meg, a szerelemnél is minden megy magáról, te csak arra ügyelsz, hogy ne terelődjön rossz útra. 23F
2013. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Akkor a kisujj mozdításán picit lépj túl. A seggedet is emeld fel!


Egyébként miért is ne lehetne nőd 25 évesen? 40 évesen is lehet. Emiatt még nem kell elkeseredni. :) Bár a legjobb élmény, amikor van időd lustulni egy lánnyal, együtt járkálni teázóból teázóba, kávézóból kávézóba, kocsmából kocsmába, egy egész napot kint feküdni a szabadban, egész nap otthon dögleni és rengeteget nevetni, beszélgetni, csókolózni, ölelkezni szeretkezni. Hatalmas élmény amikor van erre időd. :) Sajna ez nekem már 20 évesen se adatott meg. De azért néhány havonta 25 évesen is be tudsz iktatni egy hossz hétvégét. Ha lazább vagy, akkor megteheted ezt, és jól fogod érezni magad, hidd el. :) Egyébként feltétlenül barátnő sem kell ahhoz, hogy így lazulj, csak a lazulás nem az, hogy otthon maszturbálsz és siránkozol, hogy sose lesz nőd

2013. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!