Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még csajom 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még csajom 25 évesen úgy, hogy sose voltam egyel sem, vagy mondjak le?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Igen, a kapcsolat túl bonyolult, csak az emberek elfelejtik, hogy fiatalon 20-30 között érdemes megtalálni az embernek a párját, akivel utána leéli az életét. Magányosan meghalni lehet a legrosszabb. Kérdező még mindig benne van ebben a korban, szerintem keressen párt magának, nem csak a szex stb. miatt, hanem fontos a társ egy emberi lény számára!
2013. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

" Magányosan meghalni lehet a legrosszabb."


Inkább halok meg magányosan, szörnyű fájdalmak között (pl rák) mintsem, hogy bármilyen segítségét kérném akár egy embernek is. Tetű mind és én nem vagyok hajlandó elfogadni ezen 'fajhoz' való tartozásomat. azt is bánom, hogy megszülettem e közé a sok csöves közé, pláne, hogy egy selejt családba ...

2013. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A családod miatt ne általánosítsd az összes többi ember bakker. Rengeteg kedves ember létezik, szeretetreméltóak és kedvesek. A legtöbbet észre sem veszed már, mert szemellenzővel a fejeden élsz. Ki kéne tekinteni a nagyvilágba. Elszomorító a te gondolkodásmódod......
2013. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A kedvesség mit ér? Ugyanúgy kiröhögik őket, bántják, ha úgy van :) Szal a hatalom számít és a pénz. Steve Jobs pl nagy példakép is lehetne, ő talán egy mocsok volt, de piszkosul jól csinálta. Tehetség, rátermettség és vasakara, minden megvolt ami egy ilyen életpályához szükséges :)
2013. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz.... De én pl. olyan ember vagyok, aki értékeli, ha őszintét viselkednek vele. Ha rosszindulat övez, azt megérzem. Mert akinek sok pénze és hatalma van, azt mesterkélten szeretik és én ezt megérzem. Persze, a boldogsághoz kell egy kis gazdagság, de az emberi kapcsolatokra is szükség van!
2013. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy találhatok-e valaha párt magamnak. Egyre idegesebb és frusztráltabb vagyok. Már el se tudom hinni szinte ennyi év után, hogy lehet még bárkim.
2013. jún. 22. 11:45
 27/32 anonim ***** válasza:

egy férfi 35 éves koráig szűz volt aztán 2 év alatt összeszedte magát és csinált 40 gyereket :D

durva sztori de igaz...

2013. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Hogyan is gondolkodhatsz azon hogy lemondj a boldogsagrol? Termeszetesen lehet.
2015. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem! És senkit nem érdekel a nyomorod!
2015. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
En is luzer vagyok, es a te korodban talaltam meg a szerelmet. Addig qrvaztam amirol a tovabbi eletemben kussolni kell, bar nekem az olyan volt h ki kell probalni, annyira nem erdekelt a szex, de errol meseltem a csajnak es hoppa, ez nem volt jo otlet. Legyel mindenre, mindenkire nyitott es majd jon egy csaj, nekem is jott. Es tenyleg nagyon jo dolog egy bno, de nem a szex resze volt nekem a legjobb, hanem az h jol ereztem magam vele. Utana a szakitas megint szivas, de nincs jo rossz nelkul.
2015. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!