Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még csajom 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még csajom 25 évesen úgy, hogy sose voltam egyel sem, vagy mondjak le?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

# 8

Ezért nincs barátnőd:)

2013. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Akkor meg menj el prostihoz, attól majd megjön az önbizalmad és utána lesz barátnőd is.
2013. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"""


,,ne hóditani akarj! udvarolj ember! náha egy-egy szál virág a kiszemeltnek. ha olyan vagy ha buliba akkor hívd meg italra."


Ez nem jó semmire. Rohadt bunkó tapló parasztnak kell lenni inkább, azt vettem észre.


"""


Aha, hát ha úgy próbálsz viselkedni, akkor nem csoda hogy nem bírják a pofádat. :D Amúgy lehetsz rohadt bunkó paraszt is, csak akkor ugyanolyan nőt fogsz kapni. Rohadt bunkó parasztot.

2013. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Tudod mit, az embereket itt azért keresed meg, hogy segítsenek, de te mindenre ellent mondasz. Az ilyen gennynek, mint te, nincs itt mondanivalója senkinek. Valaki szüzen hal meg, lehet te is ilyen leszel, DE én személy szerint nagy ívből leszarom!
2013. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igen, genny vagyok, és nagy eséllyel szüzen fogok megdögleni. Erre már én is rájöttem...
2013. jún. 22. 10:42
 16/32 anonim ***** válasza:

Háh én is hasonló helyzetben vagyok, 21 évesen. Amúgy neked van munkád, vagy valami? Szóval tudod olyasmi dolgok amiket a sok kretén majom elvár, mert egy átlagos ribi anyagiasságán semmi sem tesz túl :D


Szóval eleve bukó van, ha 'lúúzer' vagy. Azt meg, hogy kiben miért bíznak, hát nem tudom :) Valamiért van akinek összejön van akinek meg nem. Én sosem próbálkoztam csajozni pl, de nem ez az egyetlen defektusom.


Eleve minek kéne nekem csaj, csak a gonddal jár, veszekedések, az idióta 'problémái', a játszmák meg úgy egyébként az egész taszító.

2013. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

,,Bár a legjobb élmény, amikor van időd lustulni egy lánnyal, együtt járkálni teázóból teázóba, kávézóból kávézóba, kocsmából kocsmába, egy egész napot kint feküdni a szabadban, egész nap otthon dögleni és rengeteget nevetni, beszélgetni, csókolózni, ölelkezni szeretkezni. Hatalmas élmény amikor van erre időd. :) "


Emiatt vagyok írtózatosan bosszús. Még soha nem volt ilyen élményben részem, és fingom sincs, mikor leszek egyáltalán. Már annyira ideges tudok lenni, hogy elkezdtem üvegeket törni.

2013. jún. 22. 10:47
 18/32 A kérdező kommentje:
Pillanatnyilag nincs munkám. Igazi lúzer vagyok, akinek semmi nem jön össze. Csak egy nő kellene, aki akár szánalomból is szexelne velem.
2013. jún. 22. 10:48
 19/32 anonim ***** válasza:
Elkeserítő, hogy mennyire sztereotípiák övezik körül szegény gyengébbik nemet. Elmesélem nektek, hogy az én legutolsó barátnőm, egy kedves, figyelmes lány volt, mikor kórházban feküdtem végig mellettem állt, szeretett, odaadó volt és egyszerűen ért véget ( semmi anyagi okok stb. miatt ). Van rengeteg olyan lány, aki nem a gazdag, kigyúrt állatokra bukik, egyszerűen jó helyen kell keresgélni. Nagyon rossz hozzáállásotok van nektek, sajnállak titeket, főleg téged kérdező.
2013. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem kell emberként kezelni a nőket, oszt csá :) Elmész krvázni fizetsz hazajössz. Hidd el, egy kapcsolat túl bonyolult és unalmas tud lenni, legalábbis számomra annak tűnik :).


Nemtom, én jelenleg kisujjamat sem mozdítom igazán semmiért, szal :D

2013. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!