Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak olyan nők után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A fiúk/férfiak olyan nők után fütyülnek, meg szólnak oda, akik közönségesen néznek ki?

Figyelt kérdés

Pénteken a nagy melegben egy rövidnadrág volt rajtam, meg egy ujjatlan felső, aminek viszont kivágása nem is nagon volt, meg nincsenek nagy melleim, szóval nem ezért volt. A rövidnadrág az tényleg elég rövid volt, de nem volt ki semmim, nem az a p*csnadrág, csak olyan, ami mostanában elterjedt. Viszont magas vagyok, így hosszúak a lábaim, lehet ez volt az ok.. Lapostalpú szandál volt még rajtam. De máskor egyáltalán nem szól oda senki, most meg fütyültek, köszöngettek, mondták, hogy csinos vagyok.

Ez azért lehetett, mert én is k*rvásnak néztem ki? Vagy csak a hosszú lábak miatt? Egy nyári rövidnadrágnak mennyit kell takarnia a lábból?


2013. jún. 23. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdés végével meg is válaszoltad azt.
2013. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi haverral szoktunk ilyeneket csinálni :)

És NEM azoknak a lányoknak fütylülünk meg szólunk oda akik közönségesen néznek ki... hanem akik csinosak, és nem azért mert k*rván néznek ki hanem mert jól!

24/F

2013. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem csak az alakod miatt fütyülhettek, lehet, a kisugárzásod is olyan, hogy tetszettél nekik.

Biztos nem néztél ki k.rvásan, csak r.hadt meleg van mostanában. :)

2013. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül akkor fütyülnek, ha lotyónak öltözöl. Minden beképzeltség nélkül, engem a legegyszerűbb ruhámban is általában megszoktak szólni. Tegnap például tök egyszerűen néztem ki, semmi extra nem volt rajtam, egy egyszerű farmer rövid gatya, meg egy fehér póló, és mégis... meg is lepődtem.

Szimplán csak csinos vagy, a magad módján, nem befolyásolja ezt a ruha, örülj neki :)

Egyébként sok lány nem szereti, ha megszólják, vagy megfütyülik (köztük én se), elég közönséges mód a véleménynyilvánításnak...

2013. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4#

ha fütyülünk az a baj, ha szólunk az a baj, ha oda megyünk az is baj.... :D

2013. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én már nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta, főleg, hogy olyankor a lányok is odafordulnak, és végigmérnek, mintha valami közelennség lennék.

Én meg máskor azért a bámulásokon kívül ritkán kapok egyéb bókokat, azért gondoltam rá, hogy talán ez lehetett az oka.

2013. jún. 23. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: ha odajöttök az nem baj...:)
2013. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 gyerekes anyuka vagyok és mai napig fütyülnek,meg forgolódnak utánam. Nem a lotyóságra mennek a pasik.
2013. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azok a közönségesek, akik fütyürésznek, beszólnak a csajoknak.

elmesélek egy esetet, amit saját szememmel láttam:

Egy teherautó indult volna el, és éppen beszálltak a srácok a kocsiba. Arra jött egy igazán szép nő, kosztümben, magassarkú cipőben. meleg volt, kánikula. Az egyik srác odaszólt a nőnek, hogy " jaj de kinyalnálak."

Erre a nő odafordult a srácok felé, felhúzta a szoknyáját és azt mondta. Na gyere kicsim! Úgy is megizzadtam és kissé lucskos lettem. Gyere térdelj elém, és mosdass a nyelveddel. A rácok beugrottak a kocsiba és úgy elhúztak, hogy még. Azt azért láttam, hogy a srácot elkezdték cikizni rendesen a társai.

2013. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
neked meg mi bajod van kérdező?! találd már ki hogy mit akarsz
2013. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!