Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordult már veletek olyan, hogy lányok fütyülve, ordibálva, beszólva fejezték ki tetszésüket irántatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. Multkor a balah lujza téri villamos megállóba ordította nekem egy nő: Jajj de tetszel nekem hogy verjed belém
2013. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez most komoly? :,D
2013. jún. 23. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. De két cigány csaj volt, náluk sztem ez nem különös.
2013. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"há de shukár gyerek vagy hogy szhojam ki"
2013. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem volt még ilyen.
2013. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még nem.... de ha egyszer megtörténik és jó csaj az illetőt tuti odamegyek és megkérdezem tőle hogy "Nem szeretnéd másképp is kifejezni a tetszésemet?" :)))
2013. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak olyan,hogy vigyorogtak röhécseltek és integettek.

Mondjuk akkor sikersen eláztam és szinte minden ruha a bőrömre tapadt és csak azt nem tudták kivenni a formákból amit nem akartak....

2013. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan mar volt, hogy tobben alltak egy csoportban es miutan elhaladtam mellettuk, utanamszolt az egyik, hogy idezem: "jo a s*gged!".
2013. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az egyik suli ablakából fütyült valaki, meg nevetgélt, de nem láttam, csak, hogy tuti csaj lehetett. De én elég rondának tartom magam, szóval, nem hiszem, hogy tetszés jele volt. Olyan cigányos sztorim nekem is van, hogy cigány csaj jön velem szembe és de helyes vagy te srác. Nem hiszem, hogy ez is komoly lett volna természetesen.
2013. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!