Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, főleg a 14-15 évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, főleg a 14-15 évesek, nektek tetszenek a "cuki" pasik?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb haverom, ezért képet nem töltök fel róla, de babaarcú(fiatalabbnak látszik az arca, mint ahány éves), tipikus focista haja van(fent feltolva oldalt levágva), szóval tipikus "swag", de még is 7-8 lány akit ismerek bele van zúgva, meg ki tudja még mennyi.

Sok ismerőse van a srácnak, jár fociedzésre meg focizni, de még is olyan fura, hogy ilyen kinézettel rakás lánynak bejön.

Hogy álltok az ilyenekkel lányok? (főleg 14-16 évesek, de a többi korosztály véleménye is jöhet).



2013. jún. 23. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Minek kell HIV-szűrés ha van SWAG?
2013. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, én nem vagyok lány, de van egy tippem miért van ez így. Szerintem az ilyesmi lányokban akiknek tetszik ez a babaarcú srác, kicsit tudat alatt az anyaösztön dolgozik. Emiatt vonzónak találják őt.
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

a 14-15 évesek még gyerekek milyen pasik xxD

kiezte 18/F

2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
swag a jó édes anyád.. csak szeretnél te pasi lenni
2013. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Nekem bejonnek az ilyen tipusu fiuk, de nem minden esetben. Inkabb az tetszik, hogy sportol.. De szerintem jobb, ha egy sracnak rovid a haja. 15/L
2013. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6# az oké, de úgy is ha oldal 2 mm-es fönt meg 6-7 cm?
2013. jún. 23. 23:32
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Engem is cukinak tartanak a lányok, épp nincs csajom... :)
2013. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek! :) Bár mindenki, aki szerelmes valakibe, azok szerint az a valaki cuki. Ha szeretsz valakit, az neked cuki lesz, nem kell "babaarcúnak" lennie hozzá.:) Szerintem minden arc lehet aranyos, nem kell ahhoz "babaarcúnak" lennie. :) 14,5/L
2013. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a cuki srácok tetszenek.... Azaz két véglet. A nagyon rendes, kisfiús, aranyos, kedves, vagy pedig a nagyon rossz fiú... Valahogy ez így alakult, ez a két ideálom van... :) Mindenkinek másmilyen fiúk jönnek be. Amúgy meg arra nem gondoltál, hogy nem a külseje miatt szeretik? Hanem mondjuk azért, mert jó a kisugárzása, nagy az életkedve, sokat nevet, mosolyog és kedves,sportol, egészséges, értelmes? Mert ezek a lányoknál fontosabbak, legalábbis és magamból indulok ki.


Nekem is van egy osztálytársam, alacsony, szőke hajú, kék szemű, nagyon kisfiús arca van, ehhez pedig társul egy ezres IQ, meg nagyon kedves, aranyos, sok lánynak tetszik. Nem a külseje miatt, hanem mert magában a srácban van valami kis törékeny, kisfiús jellem, ami tetszik a lányoknak....


14/L

2013. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!