Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy srácismerősömbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy srácismerősömbe. Elmondjam neki, vagy csak éreztessem vele?

Figyelt kérdés

Flörtölgessek vele,utalgassak rá,próbáljak minél több időt vele tölteni,vagy inkább mondjam el neki őszintén hogy beleszerettem? Azt még tudni kell,hogy az exem egyik csapattársáról van szó,akit már régebb óta ismerek,mint az exem,csak én eddig nem közeledtem hozzá,azonban az utóbbi pár hónapban megismertem közelebbről és belezúgtam teljesen. Attól félek,ha elmondom h szerelmes vagyok belé,egyszerűen csak megmondja,h ő nem így érez,és utána nem is hallunk egymásról... Ha meg csak flörtölgetek,akkor van esély rá,h ahogy jobban megismer,úgy belém szeret ő is. Vélemény?

20/L


2013. jún. 25. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
flörtölgess csak nyugodtan aztán alakulgat talán sima dugást ne hagyj csak ha tényleg az érzelmek vezetik őt is
2013. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!