Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lánnyal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a lánnyal ha nincs meg az összhang? Ne erőltessem tovább a dolgot?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, régebben megismertem egy 17 éves lányt. Elkezdtünk találkozgatni. Amúgy ő nagyon szép lány tényleg, sok srácot visszautasított és nagyon növelte az egom hogy velem szeret találkozni. Az viszont a bajom, hogy az érdeklődésünk és a viselkedésünk eléggé különbözik. Nem találom meg a közös hangot, gyakran van kínos csend és ami neki érdekes az nekem nem. Egyébként szeretek vele lenni, csak beszélgetésnél gyakran lefagyunk. Lehet nem kéne tovább erőltetni a dolgot, de akkor meg azt érezném, hogy egy hatalmas esélyt dobok el magamtól.:S Mit tegyek?
2013. jún. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha nem mozogtok egy hullámhosszon, felesleges erőltetni.
2013. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érdeklődj hogy ő miket szeret, és beszélgessetek arról, még akkor is ha te nem szereted, :)
2013. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is......... :/ szerintem próbáljatok meg minél többet találkozni próbáljatok beszélgetni a lehető legtöbbet még ha nem olyan egyszerű akkor is!! :) sok sikert.
2013. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerős...én abban reménykedek, hogy minél többet vagyunk együtt, annál több közös témánk lehet, hiszen összehangolódunk. még ne add fel:)
2013. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. Hagyd ott. Én együtt voltam egt csajjal aki el nem volt meg az összhang, és sok idô után se lett meg. Szerintem lépj tovább.
2013. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!