Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Belemennél párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Belemennél párkapcsolatba egy tolószékes emberrel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel: ülsz az utcán egy padon és mellédgurul egy tolószékes személy. Kedves és tetszik. Belemennél egy randevúba/elhívnád randevúzni a tolószék ellenére?

Igennel vagy nemmel válaszoljatok kérlek. Senki nem lesz lepontozva!


2013. jún. 26. 18:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%

most erre inkább nem reagálok semmit....

39FF 4 kerekű

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
28%

férfiként nincs könnyű dolgod ilyen helyzetben...

nőként meg tök mindegy milyen fogyatékosságod van simán találsz párt ha kinézel valahogy

2013. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Sajnálom, 39 éves férfi, de érdekel az embrek véleménye.


(A nem-lepontozás arra nem vonatkozik, aki nem ad normális választ!)

2013. jún. 26. 18:30
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem;(
2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de ez egyáltalán nem felszínességen múlik. Véleményem szerint sok hátránya lehet a tolószéknek, de ettől függetlenül nem kizárt, hogy egy tolószékes egyén talál neki megfelelő partnert.


Ne magyarázzunk bele a dolgokba...

2013. jún. 26. 18:31
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
a reakcióm nem a kérdésedre írtam, félre ne érts! az 1 bátor kérdés volt. a reakciókra reagáltam
2013. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%
Am az a baj hogy én elégé sport kedvelő személy vagyok, szal még ezért sem nagyon lehetne közös sportra menni vagy csak simán társasággal összegyűlve stb. Kirándulások szintén off azt megnézném hogy jutna fel pl Gellért hegyre ha csak nem én tolom. Biztonság nagyon szar. Oké meg próbálnám megvédeni de ha pl 10-en vernek közbe meg ő nem tud elmenekülni azt kitudja mit csinálnak vele, mert ugyebár a cigányok leszarják ha egy ember cselekvőképtelen.
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

inkább mondjátok őszintén azt, ha már egyenesen feltették a kérdést: féltek, h anyédék mit reagálnak és a másod-harmad unokatesók szomszédok és szomszédok szomszédai.

félsz, (hisz mást nem tudsz tenni, hisz próbálni nem próbáltad), h nem tud hátulról, kutyaként megqúrni, és félsz, mert félni mégiscsak 1xűbb, mint hagyni, hogy érezz!

akkor félj, és rettegj, a semmitől....!

:)))))

2013. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"kéne jobb kifogást találni, nem???"


A szék valóban nincs, de a tolószék oka, az esetleges bénulás, vagy genetikai betegség annál inkább.

Továbbá szeretem ha a szép izmos női combok körém fonódnak szez közben, nem pedig petyhüdt bénulásban lógnak.

2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%
nem...:S
2013. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!