Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek s szomszédas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek s szomszédasszony felé hogy lefeküdjön velem? Már párszor segítettem neki ezt azt.24/F

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom,csinos,szexi jó alakú,38 éves nő aki egyedülálló.Sokszor segítettem neki már felvinni a táskákat ha éppen vásárolt.Már párszor beszéltünk is,mindig mosolyog rám.Tudom hogy tetszem neki én is.Akár hányszor meglátom elkezd erősen kalapálni a szívem és hát a naciban is megmozdulnak a dolgok elég rendesen:)))Szóval nem tudom hogy közeledjek feléje hoy lehessen valami?

Tudom hogy kell egy nő felé közeledni,volt jó pár barátnőm,de ennyi idős érett nő még nem,nem tudom hogy reagálna vagy mi lenne ha pedzegetném neki a témát.Nem konrétan kimondva,de hogyan érdemes közelednem felé hogy vegye a lapot?Vagy eddig vette vajon?Nincs senkije.


2013. jún. 26. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni. (mozi, vacsora vagy valami ilyesmi helyre)
2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 38 éves nö nem egy 24 évessel akarna eleve kezdeni, hanem korban hozzáillö valakivel.


Mellesleg attól, hogy nincs senkije, még nem biztos, hogy pont szexpartnert keresne, lehet, hogy neki igy megfelel.

2013. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok besz@ri,de nem merem...:))Talán azért mert idősebb és nem tudom hogyan reagálna.Soha nem volt nálam idősebb nővel dolgom.Nem tudom hogyan viszonyulna hozzzá.
2013. jún. 26. 19:48
 4/17 A kérdező kommentje:

ma 19:47


Nem akarom elhinni hogy egy ilyen nőnek nincs igénye szexre,csak úgy árad belőlle a szexualítás.

Nem hiszem el hogy jó ez így neki.Akkor minek mosolyog rém mindig és akar velem beszélgetni?Kedveskedik stb..

Már megfigyeltem más lakóval nem ilyen,pedig jó páran lakunk ebbe a házban.

2013. jún. 26. 19:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Pont nem rég volt egy poszt, hogy mennyi idősebb nőnek huszonéves pasijai vannak... Tehát nem lenne akadály, főleg ha csak erre-arra kéne. ;)

Miért nem hívod át magadhoz vacsorára?

2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szóval ha kedves, rögtön szexet akar? pfff

Igen, igénye van a szexre, de nem egy 24 évessel...

2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki ki konkrétan, hogy randi, csak, hogy van két jegyed mondjuk egy filmre, mert valaki lemondta, és te rá gondoltál...:) Ez ártatlan, és kétértelmű, fel lehet fogni ígyis, úgyis, így tuti nem égsz be akkorsem, ha ő nem akar semmit, ha meg igen, szép estéd lesz :D
2013. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy jó kis MILF-el van dolgod komám? :D Szerintem egy ilyen nőt nem babusgatni kell, hízelegni neki...inkább legyél határozott! Átmész, beszélgetsz vele, előadod, hogy nincs senkid, kérdezősködsz róla, majd tereled a szót, hogy egy olyan csávó bejön-e neki, amilyen te vagy, esete vagy e?! Ha igeneket kapsz válaszként, spontán rákérdezel, hogy lehetne-éé köztetek vmi,és csoki! 50-50 ...ha koppanás lenne a vége, elpoénkodod, hogy nem tudja mitől esik el, mit hagy ki, stbstb....tudod az ilyen alibi duma :D
2013. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom 8as, láttál te már nőt közelről??? :D
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy mi volt a táskában. Ha kaja, akkor megkérdezheted, hogy mit főz belőle, majd finoman mondod, hogy azt te imádod, majd megemlíted, hogy te is tudsz főzni, ha van egy magányos estéje, ugorjon át, főzöl neki vmit. Kész.
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!