Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek s szomszédas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek s szomszédasszony felé hogy lefeküdjön velem? Már párszor segítettem neki ezt azt.24/F

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom,csinos,szexi jó alakú,38 éves nő aki egyedülálló.Sokszor segítettem neki már felvinni a táskákat ha éppen vásárolt.Már párszor beszéltünk is,mindig mosolyog rám.Tudom hogy tetszem neki én is.Akár hányszor meglátom elkezd erősen kalapálni a szívem és hát a naciban is megmozdulnak a dolgok elég rendesen:)))Szóval nem tudom hogy közeledjek feléje hoy lehessen valami?

Tudom hogy kell egy nő felé közeledni,volt jó pár barátnőm,de ennyi idős érett nő még nem,nem tudom hogy reagálna vagy mi lenne ha pedzegetném neki a témát.Nem konrétan kimondva,de hogyan érdemes közelednem felé hogy vegye a lapot?Vagy eddig vette vajon?Nincs senkije.


2013. jún. 26. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy csomag akármit, csakúgy, állíts be hozzá vele:)


Lehet ez az akármi egy csomag keksz, csoki, vagy akár egy pár zokni is, a lényeg, hogy legyél eredeti. Hülyéskedj, bolondozz vele, a nők az agyra gerjednek elsősorban, nem a farkad méretére. De tudd a mértéket, adott helyzetben legyél komoly, megértő.


Ha vevő rád, ő fog kezdeményezni, hidd el.



31/F, aki fiatalabb korában jópár milf ágyában megfordult:)

2013. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Námbör nyóc vagyok! :D


Van jelenleg is barátnőm...de most komolyan ember!?!? Gyakorin kell ilyenbe tanácsot kérni, hogy hogyan döngesd meg a szomszéd bulát? Értelmes kérdésre értelmes választ adtam, aszt hiszem maradtam a színvonalnál :D

2013. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Remèlem én vagyok az a szomszéd ;-)
2013. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na, tán a 13-as egy ivarérett-egyedülálló-jó milf szomszéd, aki egy fiatal-puhahúsú fiúcskára vadászik? :D
2013. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pontosan :-P ;-) :-D
2013. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akk aranyom, lenge öltözetben sipirc kifele a közeli plázába, és tessék kirívóan illegni-billegni a 'jóképűknek'! :D
2013. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Dehogy megyek ,hisz itt van a szomszédba :-P

Itthon várom lenge ruciba ;-)

2013. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!