Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik durván jól néznek ki, de kockák?

Figyelt kérdés
Kocka alatt azt értem (ha esetleg valaki nem tudná, bár kétlem...), hogy sokat számítógépezik és nagyon jól ért hozzá, de ehhez képest jól néz ki, magas és helyes.
2013. jún. 26. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy nagyon szívesen megismerném... :) Nem nagyon értek a gépekhez és segíthetne nekem, valamint szívesen játszanék vele. :D
2013. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Férfi létemre kérdezem, miért lenne baj az, ha valaki sokat számítógépezik? Ebből hátránya van annak a férfinak? Én sokat számítógépezek, értek is hozzá, bütykölgetem, mellette egészségesen táplálkozom, sportolok és tanulok. Nem is értem....
2013. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyengéim a helyes, okos fiúk. :)
2013. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem én mondtam, hogy baj, hanem a barátnőim.. Ők nem szeretik az ilyen fiúkat, mert a kockáról automatikusan a dagadt pattanásos wowozós lúzer pasi jut az eszükbe. Azt gondolják, a kockák nem néznek ki jól.

Hát ő nagyon....

2013. jún. 26. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
És miért is a barátnőid véleményére hallgatsz a TE szerelmi életedben?....
2013. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetek kíváncsi mások véleményére? :) Kíváncsi vagyok mindenki ebben a tévhitben él-e.
2013. jún. 26. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól néz ki és kocka... Csak ennyi a fontos? Belső értékek hol vannak?

Amúgy nálam nagy hátrány a sz.gép függőség, mert én imádok kirándulgatni, utazni, és ha a párom inkább egész nap a képernyőt bámulná, hamar szakítás lenne a vége...

2013. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyne lennének fontosak a belső értékek, de engem most ez érdekel.
2013. jún. 26. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

kocka vagyok én is, és sztem jól nézek ki (de inkább a testem, fejem nem annyira azért xd)

de tényleg ezzel nem vagyok előnybe a csajoknál :D a fiatal lányoknak partizás kell, meg hatalmas kalandok sajna

Egy dolog ha néha elmegyek vhova a haverjaimmal de nem bulizom

2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülnék, tudnék a pasimmal wowozni. :)


Komolyra fordítva, majd nem röhögnek a barátnők, amikor a kocka pasi 4-5-ször annyit keres, mint az edzőtermi barmok, akiket nekik sikerült összeszedniük... ;)

2013. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!