Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok, akik rendre támadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, akik rendre támadnak itt bizonyos srácokat, nem ismerik Frankenstein történetét?

Figyelt kérdés

A sztori szerint Frankenstein megalkotta a lényt, ami eleinte pozitív jellemű volt. A külleme miatt azonban az emberek folyamatos támadásának volt kitéve, ami miatt hamarosan pusztító gyűlölet támadt benne és akkor már valóban szörnnyé vált.

Manapság sok fiút ugyanilyen támadások érnek, vagy a külseje vagy csupán az átlagosnál csendesebb vagy eltérőbb természete miatt.

A támadások eltérőek lehetnek. Vagy maguk a lányok azok, akik közül kifogja az illetőt néhány. Vagy pedig egy-egy alfa-hím produkálja magát azzal, hogy a lányok előtt még külön megalázza, amit ők remek mókaként fognak fel. Ez borzalmas lelki szegénységre és érzéketlenségre vall.

ezek után,amiket ők átélnek, mit gondol bárki is, valóban olyan könnyű lenne bizalommal és jóindulattal fordulniuk mások felé?


2013. jún. 26. 22:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, nem csak olyan van,hogy a lányok bántják a csendes visszahúzódó srácokat, hanem olyan srácok is, akik kihasználják a kedves, rendes lányokat és megcsalják, elhagyják őket. Esetleg egy nem olyan szép lánykát érnek támadások a külleme miatt vagy mert nem olyan mint a többi stb stb. Az élet tele van csalódással,ez ellen nem tudsz mit tenni. Viszont azért tudsz tenni, hogy te milyen ember vagy, és attól mert ért pár csalódás, nem kell,hogy agresszív, gyűlölködő ember legyen belőled, hanem az a jó, ha tanulsz belőle és képes vagy minden csalódás után talpra állni és rájuk tudod hagyni az egészet ! Eleve azok, akik még ezen a dedós szinten vannak,hogy mást a külseje vagy egyéb "hibája" miatt gúnyolják még kislányok/kisfiúk, akiknek majd előbb-utóbb benő a feje lágya és nem kell velük foglalkozni. A fontos az az, hogy te meg tudd őrizni azt az értéket ami benned van és azt az embert aki valójában vagy. A bukások csak megerősítenek. Majd eljön a te időd is, mikor egy rendes lányba futsz bele és aki pont ezt szereti majd benned.
2013. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
amúgy elárulok neked valamit, Zakathol! Valóban én sem vagyok most a topon, de elterelem azzal, hogy segítek másoknak, akár itt a fórumban, akár privátban! Ha már tudsz jótanácsokat adni másoknak, már az is jó érzést jelent.
2013. jún. 26. 22:27
 13/36 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a válaszod! Gondolom, a többi válaszod is hasonló, ezért vagy 94 %-on.
2013. jún. 26. 22:33
 14/36 A kérdező kommentje:
Igen, 22.26, ez egy nagyon különleges evolúciós folyamat!
2013. jún. 26. 22:34
 15/36 anonim ***** válasza:
jó kis hasonlat és érdekes kérdés. hatás-ellenhatás!
2013. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Hú, fiatal lehetsz még. Talán csak kicsit idősebb vagyok mint te :) Igazából ez egy olyan probléma ami mindig is volt és mindig is lesz. Én személy szerint sose értettem, hogy mi jó ebben, tini koromban sem, de gyakori a jelenség, főleg tízen éves korban, hogy iskolákban, társaságokban elkezdik a fiatalok egymást gúnyolni, bántani. Talán ilyenkor próbálják ki magukat, hogy ők ezáltal menők vagy többnek érzik magukat. A dolgot meg az súlyosbítja, hogy az internetnek, médiának " hála" egyre nagyobb a társadalmi nyomás, elvárás. A fiatalok olyanok akarnak lenni,mint a nagymenők és ha ahhoz az kell, hogy megalázzanak valaki mást,akkor azt is megteszik. ( Pl. lásd, "Homevideo", német filmdráma, Kilian Riedhof rendezte, 2011-es film, ha gondolod nézd meg, vagy "Az erő krónikája", Joshua Trank rendezte, 2012-es film) . A filmben elég szépen látszódik,hogy milyen eszközökkel teszik ezt és milyen végkimenetele lehet az ilyesminek. Átérzem a problémád, mert én is voltam annyi idős mint te, és nálunk se volt másképp és én is kaptam pofonokat az élettől meg az emberektől, de azok akik valóban értékesek és fontosak voltak , azok becsülték azt, hogy mindig talpra tudtam állni és bármennyi év eltelt, ugyan az az ember tudtam maradni.Szóval neked is ezt tanácsolom és, hogy ne hagyd, hogy ilyen gyerekes butaságok tönkretegyenek vagy megváltoztassanak. Még eltelik egy pár év és ők is felnőnek majd egyszer.

N

2013. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

22:26

Csak hogy a kérdés nem azokról a lányokról szól.

Szerintem teljesen normális folyamat ha valaki ennyi rúgástól megváltozik, 10 9 embernél ez megy végbe, ami nem az ő hibája. Sajnos egyedül nem tud megváltozni, mindenképp kell a család, barátok ill. szakember segítsége. A család ill. a barátok segítsége azért hogy rá vezessék hogy bizony megváltozott, régen nem ilyen volt, a szakember pedig konkrét "gyógymód" miatt.

2013. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
94 %! El kell mondanom valamit. Ez ugyan főleg a tinikoromra vonatkozik, de időnként még most is előfordul, hogy bekóstol valaki, legfeljebb más eszközökkel. Azt gondolom, úgy korrekt, ha nem hallgatom el ezt sem.
2013. jún. 26. 23:36
 19/36 anonim ***** válasza:
Ma ma 23:27-es, tudom, hogy a kérdés nem azokról a lányokról szól. Csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy ez a probléma nem a nemi identitás miatt van. Lányok , fiúk egyaránt próbálnak mások megalázásával többnek tűnni vagy csupán nem érdekli őket a dolog, és tisztában vagyok vele, hogy milyen hatásai lehetnek annak, ha valakit folyamatosan ilyen sérelmek érik, de pont ez az, amit nem szabad hagyni és sosem szabad elveszítenünk önmagunk. Nem azt mondom,hogy könnyű, mert nem, de a magam részéről mindig is próbáltam/próbálom ezt követni és másoknak is ezt tanácsolom. Kevés ember az őszinte és értékes ember, de pont őket kell megtalálni és a többit pedig figyelmen kívül hagyni.
2013. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Igazad van, valóban nem a nemekről szól. Azért írtam ebben a formában, mert én hímnemű vagyok.
2013. jún. 26. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!