Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos. Mi történhetett, mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos. Mi történhetett, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Az ha valaki iszik ugye vannak fázisok és eljut valaki odáig,hogy maga alá pisil és eldől az ágyba és hozzá se lehet szólni.. nem veszélyes ez? másnap nem emlékszik semmire... mennyire lehet részeg?
2013. jún. 27. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
banán
2013. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves értelmesen nekem ez fontos!
2013. jún. 27. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Na ezt most próbáld meg mégegyszer és kicsit érthetőbben.
2013. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggé, innét halálra inni magad már nem nehéz.
2013. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj szóval piál valaki alkoholt, ennek vannak hatásai először csak nevetgél stb. de eljut odáig,hogy filozófus lesz kreténségeket csinál,rombol majd bedől az ágyba nem lehet hozzá szólni és alvás közbe vagy elájul? maga alá hugyozik..
2013. jún. 27. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem a kérdést magát sem, illetve azt sem, hogy mit keres ebben a kategóriában.
2013. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam,mert az egészség kategóriát ilyenkor nem nézi senki és nagyon megijedtem megpróbálom mégegyszer.

mitől van az és mi történik azzal,aki annyit iszik hogy rombol baromságokat csinál ezután bedől az ágyba és fel sem lehet éleszteni mert nem reagál semmire majd behugyozik ... mennyire részeg? lehet belőle baja?

2013. jún. 27. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenki másként reagál a piára

ha nem evett, akkor semmi fokozat,

2013. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, reggel igyon és egyen, amennyit bír. de már hajnalban jobban lesz, nyugi, hagyd aludni most, csak valahogy szeddd le róla a pisás cuccot, mert kikezdi a bőrét
2013. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!