Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden körülmények között tilos megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha a nő viccből élethűen eljátsza, hogy meghalt, akkor a férfi egy szemétláda, ha a nagy ijedtség utánni pillanatnyi indulatában felpofozza?
2013. jún. 27. 10:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem férfi csak akkor üssön meg nőt, ha a nő is meg akarja verne!! Egyébként egymást megütni tabu!
2013. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Egyébként elég dinkának kell ahhoz lenni, hogy valaki halottnak tudja magát tettetni, és te ezt elhidd...
2013. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

Én annak vagyok a híve hogy ha a feministák harcoltak az egyenjogúságért, akkor pont ne a pofon legyen az amit nem lehet.

De amúgy nem, nem....nőt nem szabad megütni...ha megérdemli egy határozott sípcsont rúgás is megteszi ugyanaz a hatást.

2013. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Szánalmas aki azt mondja h belefér ez egy ilyen helyzetben. Kíváncsi lennék hha egy 120kg-os kopasz kigyúrt állat haver csinálná ezt őt is felpofoznátok-e. De persze nőket könnyebb pofozni...
2013. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
81 %! Itt most nem arról van szó, hogy nő vagy nem nő! Hanem arról, hogy ennyire durva módon megszívatta a párját, aki szereti őt. Amúgy nekem erről a villamosvezető jutott az eszembe, aki nemrég megpofozott egy brit nőt, aki a Combino elé lépett, aztán még be is mutatott neki. ő se azért pofozta meg, mert annyira jólesett neki, csak maga a lelkiállapota lett olyan, hogy megtette.
2013. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
Azért megnéztem volna a lelkiállapotát ha egy 2 méter magas 1 méter széles izomállat ugrott volna a villamos elé és nem egy terhes nő. Máris más lelkiállapotban lett volna vagy úgy gondolod őt is felpofozta volna? :D ez csak arról szól h megteheti h a gyengébbet bántja és meg is teszi, vagy akkor lenne igazad hogyha a kigyúrt állatnak is nekimegy lelkiállapot címszó alatt...
2013. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy hogy lehet valakinek megjátszani hogy meghaltam???
2013. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
Én nem ütném meg, az ilyen nő még ahoz is értéktelen, hogyegy pofont lekeverjek neki. Abban a pillanaban utcára tenném, tanulja már meg, hogy hol lakik az Isten!
2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Művért csinált netes recept alapján, bekente magát és egy kést és elfeküdt úgy, hogy rögtön lássam, mikor hazaérek. Most pedig elköltözött a pofon miatt.
2013. jún. 27. 11:42
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem meg manapság sok nő sportot űz abból, hogy rendre visszaél a női mivolta előnyeivel.A nő is a leírtak alapján egy flegma pi...a volt, aki majdnem elüttette magát és neki állt feljebb. De ez csak egy példa, ezernyi más is lehet még, amikor pl. tapló paraszt módra bánik egy férfival, mert neki lehet.

Érdekes egyébként, hogy "egy nőt soha nem szabad megütni", de ha egy izomtibor laposra ver egy vékonyka másik férfit, akkor az teljesen rendben van. Holott nagyon gyáva dolog.

2013. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!